800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARADISE LOST

"hotel se nachází v klidném prostředí, ve vzdálenosti cca 120m od moře a písečné pláže, která je k dosažení přes silnici. Živé centrum letoviska je ve vzdálenosti cca 350m. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v klidném prostředí, ve vzdálenosti cca 120m od moře a písečné pláže, která je k dosažení přes silnici. Živé centrum letoviska je ve vzdálenosti cca 350m.

Ubytování

v hotelu je celkem 42 pokojů. V naší nabídce máme studia pro 2 – 4 osoby, která tvoří jedna místnost s 1 – 2 přistýlkami nebo palandou pro děti. Dále je zde koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizace, fén, TV se satelitním příjmem, možnost připojení na internet (za poplatek), chladnička, balkón nebo terasa s výhledem na bazén, zahradu, vnitrozemí nebo moře. V některých studiích je kuchyňský kout se základním vybavením přímo na pokoji, v jiných je kuchyňský kout společný se sousedním pokojem. Trezor na pokoji (za poplatek cca 1€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, směnárna, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah, vnitřní bar, vnitřní restaurace, venkovní terasa, venkovní bar a snackbar u bazénu, konferenční sál, zahrada a parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně – bufet. Večeře jsou servírované (někdy mohou být též formou bufetu - záleží na aktuální obsazenosti hotelu).

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6 – 8€/set/den).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 350 m

Počasí

Pelopones

19°C Skoro jasno

×