800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ONIRA BUTIQUE

  • Vzdálenost od pláže je 120 m
  • Centrum letoviska se nachází 300 m od hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší jednopatrový hotel, nově zrekonstruovaný do stylu „boutique hotel“ s přátelskou atmosférou, se nachází v těsném sousedství penzionu Helena, který též máme v nabídce. Zde můžete prožít dovolenou svých snů, neboť slovo Onira znamená v češtině sny:-) Od rušnějšího centra první poloviny letoviska Tolo je tento hotel vzdálený cca 300 m. Zde najdete restaurace, taverny, kavárny, cukrárnu, pekárny, minimarkety, supermarkety, lékárnu, obchody se suvenýry i oblečením. Zastávka místní pravidelné autobusové linky je hned vedle hotelu (jízdenka do Nafplia stojí cca 1,80€/cesta). Přibližně 100 m od hotelu se nachází pekárna a velmi dobře zásobený supermarket.

Ubytování

Hotel nabízí 10 pokojů (1-, 2lůžkových).Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, rychlovarnou konvicí, chladničkou, trezorem, TV se satelitním příjmem (v sezóně 2015 zde byl jeden český program), balkónem nebo teráskou s výhledem do vnitrozemí, okolí, zahradu nebo směrem na moře. Jednolůžkové pokoje jsou jen s výhledem do vnitrozemí. Dětská postýlka zde není možná.

Vybavení

Vkusně zařízená vstupní hala s recepcí (obvykle 06:00–24:00), malý salónek s TV se satelitním příjmem, výtah, vnitřní restaurace, kde jsou podávány snídaně, vnitřní bar, parkoviště pro hotelové hosty za hotelem. Před hotelem příjemné rohové posezení. Za hotelem se nachází velmi pěkně udržovaná terasovitá zahrada s pohodlným posezením v klidné části, k dispozici je zde zděný gril. Wifi v prostoru recepce a na pokojích zdarma.

Stravování

Pouze snídaně – rozšířený kontinentální bufet. Předem je možné si zakoupit večeře formou bufetu v nedalekém hotelu Ritsa (cca 240 m).

Pláž

Největší a současně nejhezčí pláž v Tolu s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, je vzdálena od hotelu jen cca 120 m, přes hlavní silnici.

Sport a zábava

V hotelu Ritsa je možné využívat bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), malé jednoduše vybavené fitcentrum, internetový koutek (zdarma), bar a snackbar u bazénu. V tomto hotelu je taktéž možnost zakoupení servírovaných obědů za výhodné ceny z nabídky menu a také speciality na grilu (denně12:00–15:00). Na pláži jsou k pronajmutí slunečníky a lehátka za poplatek (cca 7€/set/den) a vodní sporty (za poplatek).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Pelopones

14°C Jasno

×