800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené ostrova Rhodos

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Ztracený batoh

Řecko, Rhodos, Faliraki
26. listopad 2014

Jeli jsme na výlet do aquaparku místní autobusem. Aquapark byl skvělý, celý den jsme se výborně bavily a cestou zpátky jsme si v autobuse vyprávěly zážitky. Když jsme vystoupily před hotelem zjistila maminka, že nemá batoh. Autobus už byl v nedohlednu. Když jsme začali zjišťovat co v něm bylo, začala jsem být lehce nervózní. Peníze, dioptrické i sluneční brýle (cca za 15.000,-), mobilní telefon a oblečení to všechno odjelo pro nás neznámo kam. Vzhledem k tomu, že tam nebyly doklady bylo…

Autor: Vladimira Mrvečková , navštíveno 5/2010 Celý zážitek

Monolitos

Koupili jsme si výlet od cestovky kolem ostrova Rhodos. navštívili jsme nádherné městečko Lindos s pámátkami, překrásné místo s vyhlídkou na vrch s klášterem Monolitos, vesničku Siana s tamními produkty a krásné údolí motýlů. Průvodkyně v slovenštině perfektní i s historickým a zvyklostním výkladem. Vše stojí za to neváhejte a při návštěvě ostrova Rhodos navštivte tato místa.

Autor: Jiří Borkovec (55 let), navštíveno 7/2014 Celý zážitek

Navštívili jsme město Rhodos,prošli jsme staré město,jeho hradby i přístav .Prošli jsme mnoha uličkami.Chtěla jsem zakoupit elektrický mixer na frapé.Bohužel-takový obchod nikde nebyl.Všude jen obchůdky s textilem,obuví,hodinky,elektronika,restaurace.Výlet byl moc hezký.Doporučuji.
Mnoho zážitků tykající se stravování-ty už hezké nebyly .Radši nebudu popisovat.

Autor: Eva Bláhová (65 let), navštíveno 7/2014 Celý zážitek

Ostrov Rhodos je známý svou výrobou keramiky. Člověk musí pečlivě vybírat, aby měl pěkný kus, výrobky jsou i poněkud drahé, ale je to ruční výroba, takže to se cení.

Autor: Veronika Vodseďálková , navštíveno 9/2011 Celý zážitek

Restaurace

Řecko, Rhodos, Kolymbia
9. srpen 2013

Ráda bych doporučila jednu malou restauraci v letovisku Kolymbia. Pan majitel mluví i česky :) Neumí úplně dokonale, ale popovídá si s vámi. Prý mluví hodně jazyky, protože chce, aby byl zákazník spokojený. Restauraci najdete, když půjdete od hotelu Kolymbia Sky směrem od pláže a na první křižovatce se dáte doprava a po pár metrech je tato restaurace. Nemůžete jí minout. Vřele doporučuju. Dali jsme si gyros a byl nezapomenutelný!! Koktejly míchá opravdu poctivě a má i příznivé ceny :)

Autor: Veronika Vodseďálková , navštíveno 9/2011 Celý zážitek

Na Rhodosu jsme byli na začátku září. Přesto tam samozřejmě bylo strašné vedro a to i přes noc, takže si nedovedu moc dobře představit, že bychom fungovali bez klimatizace! Hotel byl dobře zařízený, měl i speciální síť proti hmyzu.

Autor: Veronika Vodseďálková , navštíveno 9/2011 Celý zážitek

Vláčky

Řecko, Rhodos, Theologos
9. srpen 2013

Po městech jezdí úžasné vláčky. Mám pocit, že to bylo někde v letovisku Kolymbia, kde běhal pes před vláčkem a řekla bych, že ho doslova vedl :D Bylo to hrozně vtipné, protože pes měl na sobě nějaký zvoneček a zřejmě tak lákal lidi.

Autor: Veronika Vodseďálková , navštíveno 6/2011 Celý zážitek

pevnost

Vřele doporučuji se podívat do hlavní města Rhodos. Nejen do krásného přístavu, pevnosti, ale dá se tam i koupat. Moře je neuvěřitelně křišťálové a jsou tam i velké vlny pro gurmány :))

Autor: Veronika Vodseďálková , navštíveno 9/2011 Celý zážitek

Doporučuji navštívit turistickou atrakci Údolí motýlů. Nečekejte na cestě nějakou zábavnou atrakci, je to čistě procházka údolím, které je obsypané motýly. Pokud se nebudete moc hýbat, tak si na vás budou i sedat :)

Autor: Veronika Vodseďálková , navštíveno 9/2011 Celý zážitek

Tsambika

Řecko, Rhodos, Kolymbia
8. srpen 2013
Kolymbia

Velice doporučuji počkat si na východ slunce na hoře Tsambika. Vidíte jak nad hladinou širého moře vystupuje slunce na oblohu. Je to nádhera! Podle pověstí tam chodily dívky a ženy, které nemohly otěhotnět, pomodlit se do malé kapličky.Opravdu ten výhled stojí za to :)

Autor: Veronika Vodseďálková , navštíveno 9/2011 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-10 z 23
1 2 3
×