Řecko | Rhodos | Afanadou

AFANDOU BLU

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení našich klientů

  út 30.6.2015
  "Aelia Rhodos"
  7.75
  Řekové mají trochu odlišnou náturu než stále uspěchaní EVROPANI a proto rád jezdím do Řecka na dovolenou. Zde si můžete dovolenou zorganizovat dle svých představ a nikdo vám nenutí své mnohdy pochybné služby. My jsme si např. objednali už z domova vypůjčení osobního auta, kterým jsme objezdili téměř celý ostrov, byli jsme na zájezdu s průvodcem ve městě Rhodos, kam jsme se ještě vrátili autem. Cestovali jsme na last minute s Fischerem a tak chceme pochválit i jejich zástupkyni, která se o nás dobře starala.
  8
  "Poloha a pláž"
  "Východní pobřeží ostrova poblíž městečka Afandou,okolí trochu opuštěné, na pláž cca 350m (kdo má citlivější chodidla, doporučuji boty do vody - oblázky),čistá voda příjemné teploty, pro potápění bez života a zajímavostí, slunečníky a lehátka za poplatek(8 EUR), veřejné sprchy se sladkou vodou."
  7
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "poměrně slušný hotel,odpovídající svému zařazení, na pokoji klimatizace zdarma, lednice, tel. a sprchový kout s wc, hotel má malý shop- nákup pití na výlety a různých "zapomenutých věcí"(klobouky,míče,drobné sportovní potřeby a upomínkové předměty), WIFI zdarma v hale u baru, za poplatek kulečník, dále bazén s brouzdalištěm a prolézačky s houpačkami pro děti. "
  8
  "Služby a personál"
  "úklid děnně, personál velmi vstřícný a příjemný,v bazénu vždy čistá voda,která se průběžně filtrovala a doplňovala, jediná vada na kráse - nebyl v provozu bar u bazénu, což by bylo asi lepší, než přes den bar u recepce(jídelny), tam mohli nechat jen automat na nealko pití k jídlu "
  8
  "Zábava, sport, strava"
  "tento hotel nebude asi to pravé pro hosty, kteří jsou zvyklí obrážet různé zábavní atrakce od taveren po třeba herny, ale pro ty, co hledají oraz od shonu normálního života, takže sport a zábava ve vlastní režii.Měli jsme all in, takže jidlo formou jednoduchého bufetu a místní pití zdarma( odpovídá 3*, ale vždy jsme si dokázali vybrat dle naší chuti)"

  TripAdvisor

  Přidejte Vaše vlastní hodnocení

  Měsíc
  Rok

  Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

  Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna