800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BILLY´S STUDIA

Studia se nachází v živém letovisku Faliraki. V blízkosti ubytování naleznete velké množství obchůdků, taveren, restaurací a zábavy. Hlavní město Rhodos je vzdáleno cca 12 km, kde můžete navštívit spoustu historických památek.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Studia s příjemnou rodinnou atmosférou jsou vhodná pro jednotlivce i mladé páry. Celá oblast je oblíbená především pro své nádherné písečné a oblázkové pláže s průzračně čistým mořem. Pro milovníky vodních radovánek je v letovisku i Aquapark. Centrum Faliraki je vyhlášené hlavně kvůli proslaveným restauracím a nočním barům. Mezi letoviskem a hlavním městem, kde můžete navštívit spoustu historických památek, funguje po celou sezónu dobré autobusové spojení.35 km od Lindosu, 15km od Rhodosu, 1,5 km od centra Faliraki, 300 m od hotelu je abusová zastávka.

Vybavení Hotelu

Recepce, snack bar s TV, restaurace, bar, bazén, dětský bazén, jacuzzi. Široká nabídka denní a noční zábavy v centru letoviska, aquapark, lunapark.

Vybavení pokoje

Všechna studia mají vlastní sociální zařízení (koupelnu se sprchou, WC), klimatizaci a trezor (za poplatek na místě), kuchyňský kout s lednicí a základním vybavením pro přípravu snídaní a lehčích večeří, balkon.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž je vzdálena 300 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.Vodní sporty na pláži.

Stravování

Vlastní s možností dokoupit si kontinentální snídaně.

Počasí

Rhodos

25°C Skoro jasno

×