800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CALYPSO PALACE

  • Centrum letoviska v blízkosti
  • Oblázkovo-písečná dlouhá pláž

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Možnost využití vybavení sesterského hotelu. V blízkosti centra letoviska.

Poloha

na mírném kopci. Obchody, restaurace a bary v okolí. Centrum letoviska Faliraki cca 2 km. Letiště cca 12 km.

Pláž

cca 150 m od dlouhé, oblázkovo-písečné pláže (dostupná přes podchod a sesterský hotel Calypso Beach). Lehátka, slunečníky a osušky jsou na pláži zdarma.

Vybavení

hotel disponuje 139 pokoji, které jsou rozdělené do 7 podlaží. K vybavení patří recepce, výtahy, koutek s TV, restaurace a bar. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén s terasou na opalování a snack bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): chladnička, klimatizace (1.6.-30.9.), trezor, telefon, vana, balkon na stranu do krajiny. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů (A2D/A3D) s bočním výhledem na moře a dvoulůžkových pokojů (A1B/A2B/A3B) cca 24 m2, s výhlede na moře. Junior suite (A2E/A3E): cca 30 m2, se sprchou, balkon s výhledem na moře, jinak jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2F/A3F): se sdíleným bazénem, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak jako A2A. Suite (A2H/A3H/A4H): cca 40 m2, vana nebo sprcha, balkon na stranu do krajiny, jinak jako A2A. Možnost rezervace suite (A2G/A3G/A4G) s bočním výhledem na moře.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. K hlavním jídlům točené pivo, víno a nealkoholické nápoje. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 2.00 h. Teplé a studené snacky od 10.00 do 18.00 h. Toasty na baru pro pozdní příjezdy do 2.00 h. Káva, čaj, pečivo a zmrzlina od 10.00 do 21.00 h. 3x týdně tematický večer v hlavní restauraci.

Sport/aktivity

zdarma: stolní tenis, kanoe, surfování. V hotelu Calypso Beach plážový volejbal, šipky, fitness, minigolf, tenis a stolní tenis. Decentní mezinárodní animační program v hotelu Calypso Beach. Večer show a živá muzika v Calypso Palace. 1x týdně večer s folklorem. Za poplatek: biliár.

Internet

WiFi zdarma, internetový koutek (za poplatek).

Děti

miniklub (od 4 do 12 let), 2 dětské bazény a dětské hřiště v hotelu Calypso Beach.

Info

služby delegáta: prostřednictvím connected service; místní kategorie: A; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Upozornění

klienti hotelu Calypso Palace mohou využívat zařízení hotelu Calypso Beach (s výjimkou restaurací a a-la-carte restaurací).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
vzdálenost od Letiště: 15 km
Nákupní možnosti: 2 km

Počasí

Rhodos

26°C Skoro jasno

×