800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Ixia a Ialyssos

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Vesnička Siana s prodejem místních produktů

Koupili jsme si výlet od cestovky kolem ostrova Rhodos. navštívili jsme nádherné městečko Lindos s pámátkami, překrásné místo s vyhlídkou na vrch s klášterem Monolitos, vesničku Siana s tamními produkty a krásné údolí motýlů. Průvodkyně v slovenštině perfektní i s historickým a zvyklostním výkladem. Vše stojí za to neváhejte a při návštěvě ostrova Rhodos navštivte tato místa.

Autor: Jiří Borkovec (55 let), navštíveno 7/2014 Celý zážitek

Navštívili jsme město Rhodos,prošli jsme staré město,jeho hradby i přístav .Prošli jsme mnoha uličkami.Chtěla jsem zakoupit elektrický mixer na frapé.Bohužel-takový obchod nikde nebyl.Všude jen obchůdky s textilem,obuví,hodinky,elektronika,restaurace.Výlet byl moc hezký.Doporučuji.
Mnoho zážitků tykající se stravování-ty už hezké nebyly .Radši nebudu popisovat.

Autor: Eva Bláhová (65 let), navštíveno 7/2014 Celý zážitek

Staré město.

Doporučuji se podívat do hlavního města. Není nutné si platit 'drahý' zájezd přes CK. Dá se dojet i autobusem cca 10 min. a program si zvolit sám. Město se dá za 1 den projít a i se vykoupat na místní pláži - příjemné osvěžení ve vedrech:-)

Autor: Dana Bébrová , navštíveno 9/2010 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-3 z 3
×