Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Ixia a Ialyssos

FORUM RESIDENCE & APARTMENTS

  Hodnocení

  0.9

  Poloha a popis

  Poloha

  Hotel se nachází v klidné části letoviska, cca 120m od pláže a 200 m od centra letoviska. Hotel patří do řetězce hotelů Forum a klienti tohoto hotelu mohou využívat i některých služeb čtyřhvězdičkového hotelu Forum Beach, který je vzdálen 200m. Hotel je vzdálen cca. 8 km od starobylého města Rhodos. V okolí hotelu je mnoho obchůdků, barů, restaurací a taveren.

  Vybavení Hotelu

  hotel má recepci se směnárnou, hlavní restauraci, kavárnu Hellas, Čínskou restauraci Bona Kai. Dále je hostům k dispozici pool bar, venkovní bazén, 2 dětské bazény, slunečníky a lehátka (zdarma u bazénu), sauna, fitness místnost, prádelna. Hosté si mohou pronajmout bezpečnostní schránku (za příplatek) či využít k nákupům hotelový minimarket. Hosté mohou využít služeb Thalasso Spa Therapy Centra, které se nachází v hotelu Forum Beach.

  Vybavení pokoje

  Ubytování je zajištěno v apartmánech pro 2 až 4 osoby. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s chladničkou, TV, telefon, klimatizaci (v období 1.7. - 31.8. v ceně)), balkón nebo terasu.

  Pláž a plážový servis

  Hotel se nachází 120 m od písčito-oblázkové pláže. Plážový servis je za poplatek. Centrum vodních sportů se nachází u hotelu Forum Beach cca. 200m.

  Sport a Fitness

  Hotelový hosté mohou využít sauny, fitness či je jim k dispozici tenisový kurt u hotelu Forum Beach. Centrum vodních sportů se nachází u hotelu Forum Beach cca. 200m.

  Stravování

  All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu - snacks v all inclusive baru od 10:00 do 18:00 - zmrzlina pro děti do 12 let v all inclusive baru od 11:00 do 18:00 - neomezeně nápoje nealkoholické a alkoholické místní výroby v all inclusive barech od 10:00 do 24:00 - sleva 20% na všechny nápoje v Cocktail baru 18:00 - 02:00 - sleva 20% v Café Hellas - sleva 20% v restauraci Kona Kai (podrobný program all inclusive je na stránkách hotelu a na recepci)

  Pro děti

  Dětem jsou k dispozici 2 bazény, hřiště, dětský klub. Hotel pořádá pravidelné dětské zábavní programy.

  Poznámka

  Hotel doporučujeme všem, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou s all inclusive.