Hotel
Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Ixia a Ialyssos

FORUM RESIDENCE & APARTMENTS

  Shrnutí hodnocení
  Příšerné
  0.9

  Hodnocení našich klientů


  čtvrtek 01. 07. 10
  "The Forum Residence"
  Na závěr bych už jen chtěla dodat, že tento hotel rozhodně nikomu nedoporučím a já sama už teď s jistotou vím, že se do něj nikdy víckrát nepodívám.
  "Poloha a pláž""Hotel The Forum Residence je dobře situovaný, hned vedle hotelu je nejeden supermarket a spoustu dalších obchůdků, taveren, restaurací..Moře je od hotelu kousek(asi 100m), pro jednoho stojí plážový servis 3,50 euro.Pláž není písčitá skoro vůbec, převažují oblázky. Zhruba prvních 5 metrů - při vstupu do moře - bych doporučovala boty, není to do chodidel nic příjemného.Dál v moři už je písek,takže o.k."
  "Hotel a úroveň vybavení""Podle všech dostupných informací by měl tento hotel být tří a půl hvězdičkový, ale s tím si teď nejsem tak jistá."
  "Služby a personál""V hotelu je výtah, který ovšem asi 3.den přestal fungovat a vyřešilo se to cedulí:"Out of order", což znamená mimo provoz a tím to haslo. Do konce pobytu cedule nezmizela.. Personál byl ochotný,vstřícný a neměli jsme s nikým žádné potíže. "
  "Zábava, sport, strava""Animační programy pro děti jsme tam zažili asi dvakrát,kdy animátorky zhruba na 20 min zabavily pár dětí tancováním při hudbě.Pro dospělé se nekonalo absolutně nic.Nuda.. Jelikož jsme měli zaplaceno all-inclusive a rozhodně to nebyla naše první dovolená s touto službou, očekávali jsme určité "výhody" a to především v oblasti stravování. V tom jsme se ale mýlili. Co se týče snídaní, nemáme výhrady. U večeře bych však vytkla kromě malého výběru stále se opakujících jídel hlavně to, že nebyla možnost dát si ani kávu..Nejsmutnější na celém stravování byl rozhodně oběd. Výběr žádný a to doslova! Vždy jen stejně nemastné-neslané těstoviny nebo suchá rýže a k tomu nějaká zelenina. Kdo však neholduje těstovinám, nezbylo mu nic jiného, než si namazat chleba s máslem, což pravidelně konzumoval i můj přítel. Nevím,jestli je to s smíchu, či k pláči..? Na ovoce, zákusky a jiné pamlsky během dne jsme mohli zapomenout! Stejně jako u večeře, ani u oběda nebyla možnost dát si kávu.. A teď ještě pár poznámek k Pool baru u bazénu. Otevřen byl od 10h. Co nás ale zaskočilo, bylo to, že se zavíral už v 17.30h. Kromě alkoholických i nealkoholických nápojů zde ale nebylo nic jiného. Opět žádné ovoce, zákusky a nic, co byl člověk očekával od služby AI. "

  středa 01. 07. 09
  "Tvrdá realita"
  5.5
  Většina lidí byla nespokojena. Myslíme si, že za vynaložené výdaje strávíme příjemnější dovolenou někde jinde. Cenový rozdíl mezi naším hotelem a Forum Beach byl jen 1tis.kč., ale služby naprosto neúměrné. Ve Forum beach máte větší výběr stravy, 3 venkovní byzény, 1vnitřní, salón krásy (s nechutnými cenami-např pedikúra za 75 euro), posilovnu, je zde lépe organizováno předávání informací klientům, ale hodně přelidníno a personál nestíhá. Chceme upozornit cestující z Brna, že zpáteční let z Rhodos do Brna bude s největší pravděpodobností zrušen (jako ten náš a dalších min 2 turnusů před námi) z důvodu malého počtu cestujících do Brna (nás bylo pouhých 35), takže poletíte do Prahy, kde si budete muset najít autobus (nečekejte, že tam na vás někdo z CK bude čekat) a budete svěřeni do rukou řidiče, který vás odveze do Brna. Tuto informaci nám žádná delegátka do očí neřekla, ale dozvěděli jsme se ji z informačního letáku na nástěnce den před odjzdem-takže jsme na to koukali jak z jara. Rhods je pěkné místo a my jsme si ho užily, ale raději si vyberte jinou CK než Sunny Days, s jejich službami jsme spokojeni nebyli, akorát perfektně dokázali lidi nas.... Pokud máte zájem o více info napište na email.
  8
  "Poloha a pláž""Poloha hotelu a pláže je uspokojivá. Vstup na pláž je "oblázkový" - místy i vysypaný štěrkem. Pláž je větrná, ale za o jsme byli i rádi, když nefoukalo, tak jsme se málem upekli za živa. Lehátka na pláži byly za poplatek 7 euro za osobu na den."
  6
  "Hotel a úroveň vybavení""Nebýt toho posledního dne co jsme potkali toho "půlmetrovýho" švába to bylo celkem dobré. Fotky hotelu, zveřjněné CK Sunny days zcela neodpovídají realitě. Hlavní vchod je nafocen za optimálních podmínek-ale ani tak není ošklivý. Nevím kde vzali ty fotky toho aartmánu, protože my jsme měli úplně odlišný. Jídelna je hezká, ale foto také zcela neodpovídá - asi tam tedy proběhla ta rekonstrukce-ale v tomto případě k horšímu:-)"
  6
  "Služby a personál""Přijeli jsme na hotel kolem 9:30 a bylo nám oznámeno,že pooje nám mají být oficiálně předány až ve 14:00-to jsme nečekali a nikdo z CK nás na to neupozornil. Uklizečky si ale mákly a tak jsme kolem 12:30 byli ubytováni, ale nevíme jak ostatní. Služby v jídelně:ochta personálu na velmi dobré úrovni, jídelna byla vždy čistá a připravená. Pokud se ale těšíte na to,že budete dostávat pravá řecká jídla tak budete opět zklamaní - kuchař byl slovák - nevařil špatně, ale celý týden jsme dostávali prakticky to samé jen se např.u těstovin měnil druh a barva omačky. Hotelový bazén-výhoda je ta, že v tomto komplexu je ubytováno méně lidí a můžete si cca v klidu zaplavat a nestalo se nám, že by na nás nevyzbylo lehátko. Bazén byl čistý a udržovaný. Jsou zde i 2 brouzdaliště pro děti, jedno malé u bazénu a druhé větší, ale přez ulici, to je méně využívané a není vždy v provozu-občas v něm chybí voda:-). Bazénový bar-jediné místo kde můžete pít zdarma - pokud máte all inclusive , v celém komplexu to bylo to nejlepší místo s dobrou obsluhou-pokud tam byly češky. Na výběr tam toho nebylo moc, ale každý si tam něco našel. Delegátka-prakticky jsme ji neviděli, ceny výletů by vás vyšli celkem draho, lepší je využít služby půjčoven aut, skútrů a čtyřkolek (doporučují tam některé půjčovny, ale když se porozhlédnete, seženete i lepší služby za výhodnější ceny)."
  2
  "Zábava, sport, strava""Animátora jsme viděli asi až po 4 dnech pobytu a to vždy jen na chvílku, aby zorganizoval vodní pólo (cca 20 min). Jinak byl v hotelu Forum Beach, kde měli i večerní programy. Tady to probíhalo jen v Absolut baru, kde hrál DJ a zpívali tam karaoke. "

  pondělí 01. 06. 09
  "Forum residence apartments"
  Nebylo to špatné,ale stačilo tak na 3 - 4 dny.Mají zde čisto,personál-byly studentky(češky) takže se dalo snadno na všem domluvit. Obědy nás zklamaly a 1 bar taky.
  "Poloha a pláž""cca 100 m"
  "Hotel a úroveň vybavení""Obrázky hotelu neodpovídaly skutečnosti,ikdyž nebyly taky špatné, lidé ze stejného zájezdu dostali lepší a s klimatizací než my ostatní. All inclusive nedomyšlené,bydleli jsme v jiné budově a bar ve kterém bylo pití zadarmo bylo v budově jiné,pouze jeden bar, Oběd- celý týden výběr ze 2 jídel( gyros a nějaké maso). Žádná zábava pro děti a to vůbec!Jeden malý bazén. Žádní animátoři,rádio - nic. Jinak docela čisto a večeře chutnné,jen pro děti asi nevhodné,věechny měly průjem. "
  "Služby a personál""Delegátka neochotná,nic není v její kompetenci."
  "Zábava, sport, strava""NIC"