800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HILTON IXIA

Velkolepý luxusní dvanáctiposchoďový hotelový komplex se rozprostírá na kopci uprostřed zahrady plné stromu, palem, barevných květů ibišku a buganvílií. Umožňuje hostům nádherný výhled na Egejské moře a pláž Ixie. Perfektní poloha cca 1 km od centra Ixie s obchůdky a tavernami a 5 km od kosmopolitního města Rhodos, který poskytuje skvělé možnosti na romantické procházky. Hotel se nachází u písečně-oblázkové pláže vzdálené 50 m na kterou se klienti dostanou podchodem vedoucím přímo z hotelu. Zdarma: lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velkolepý luxusní dvanáctiposchoďový hotelový komplex se rozprostírá na kopci uprostřed zahrady plné stromu, palem, barevných květů ibišku a buganvílií. Umožňuje hostům nádherný výhled na Egejské moře a pláž Ixie. Perfektní poloha cca 1 km od centra Ixie s obchůdky a tavernami a 5 km od kosmopolitního města Rhodos, který poskytuje skvělé možnosti na romantické procházky.
Hotel se nachází u písečně-oblázkové pláže vzdálené 50 m na kterou se klienti dostanou podchodem vedoucím přímo z hotelu. Zdarma: lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži.

Ubytování

Moderní dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přístýlky, vlastní sociální zařízení, SAT-TV, rádio, vysoušeč vlasů, telefon, trezor, mini lednička, balkon nebo terasa. Deluxe pokoje, které jsou za poplatek mají navíc kávovar, žehličku, možnost internetového připojení, v koupelně župany a masážní sprchu.

Vybavení

Prostorná vstupní hala s moderní recepcí, hlavní restaurace, dvě A La Carte restaurace, bar s živou hudbou, bar u bazénu, směnárna, šest výtahů, půjčovnou aut a kol, business centrum, internet, TV místnost, obchodní arkáda. Hotelu patří dva venkovní bazény se sladkou vodou a jeden vnitřní bazén, lehátka a slunečníky jsou v okolí bazénu stejně jako na pláži zdarma, skvělý animační team, folklórní představení o řecké večery. Bohaté sportovní vyžití: tenís, squash, stolní tenis, fitness, vodní pólo, plážový volejbal, aerobik nebo různé vodní sporty na pláži, sauna, jacuzzi, masáže. Pro děti: dětský klub pro děti ve věku 3- 12 let, který je umísteň v blízkosti dětského hriště.

Stravování

V ceně polopenze: snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Sport a zábava

bohaté sportovní vyžití, animační programy, zdarma: lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Náš názor

vhodné pro rodiny s dětmi, obchodníky a náročné klienty

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
Nákupní možnosti: 1 km

Počasí

Rhodos

19°C Skoro jasno

×