800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOFITEL CAPSIS

Luxusní hotelový resort pro náročné klienty, umístěn v krásné rozlehlé zahradě s palmami. Hotel doporučujeme pro firemní turistiku. Hotel leží nad známou pláží pláží Ixie v historické části Ixie. 5 km od města Rhodos a 15 km od mezinárodního letiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento luxusní hotelový komplex leží v oblasti Ialyssos, v letovisku Ixia, cca 4 km od města Rhodos, a asi 11 km od letiště. Hotel je obklopen krásnými zahradami, bazény, palmami, pláží s nekonečným výhledem a jezerem s malou zoo. Před hotelem je autobusová zastávka.

Vybavení Hotelu

k dispozici je přijímací hala s recepcí, business centrum, směnárna, bankomat, největší hotelové konferenční centrum v Řecku,restaurace Pandora, restaurace Oceanis, restaurace Lagoon, lobby bar, Mylos Pool bar, Lagoon bar, lagunový bazén s mořskou vodou, jacuzzi, skluzavky, hydro masáže, vodní trysky, kulatý sladkovodní bazén, labutí jezero, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, tenis, mini fotbal, vodní pólo, tělocvična, aerobic, kulečník, šipky, vodní sporty na pláži, animace, jízda na koních, kuželky, squash, jízda na čtyřkolkách, bungee, paintball, kadeřnictví, mini market.

Vybavení pokoje

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, ledničkou fenem, plážovými osuškami, klimatizací (za poplatek) telefonem, TV a balkónem nebo terasou.

Pláž a plážový servis

Hotel je cca 20 m od oblázkové pláže

Sport a Fitness

vodní sporty, jízda na koni, čtyřkolky, bungee, paintball, tenis.

Stravování

All Inclusive

Pro děti

dětský bazén(s mořskou vodou), hlídání dětí na vyžádání za poplatek

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty, kulečník, jízda na koni, čtyřkolky, bungee, paintball, tenis.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
vzdálenost od Letiště: 11 km

Počasí

Rhodos

25°C Skoro jasno

×