800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LINDOS MARE

Hotel je vzdálen 2,5 km od městečka Lindos (nejkrásnější egejské osady se zachovalou akropolí a malebnými uličkami). Město Rhodos, letiště, přístav cca 50 km.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Tento kvalitní hotel s jedinečným výhledem na moře je díky vysokému standardu služeb, příjemnému zázemí a v blízkosti oblíbené pláže Vlycha zárukou pohodové dovolené v krásném prostředí.

Pláž

Krásná a dlouhá písečná pláž Vlycha s pozvolným vstupem do moře se nachází v mírném svahu cca 100 m od hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Možnost vodních sportů na pláži za poplatek.

Poloha

Hotelový komplex je situován v klidné oblasti cca 55km od letiště v krásné zátoce Vlycha cca 4 km od starobylého městečka Lindos často vyhledávaném turisty, kde je spousta barů, restaurací, diskoték a obchůdků. Vzdálenost od hlavního města Rhodos je cca 50 km. Hotel se nachází v mírném svahu cca 100m od písečné pláže.

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v hlavní hotelové restauraci.

Ubytování

Moderní a nově zrekonstruované pokoje s balkonem nebo terasou a výhledem na moře, se sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (za poplatek) a vybaveny TV/SAT, rádiem, trezorem a chladničkou (obojí za poplatek). Junior suity s možností ubytování až šesti osob na vyžádání a za příplatek.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bazén, dětský bazén, TV místnost, obchody.
Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu, plážové osušky, tenisové kurty.
Za poplatek: Wi-Fi a internetový koutek (v recepci).

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2,5 km
vzdálenost od Letiště: 50 km
Nákupní možnosti: 2,5 km

Počasí

Rhodos

25°C Skoro jasno

×