800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KIOTARI IMPERIAL

Hotelový komplex se nachází přímo na pláži přibližně 60 km od mezinárodního letiště, 4 km od dědinky Lardos.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový komplex se nachází přímo na pláži přibližně 60 km od mezinárodního letiště, 4 km od dědinky Lardos.

Ubytování

Ve 2-lůžkových klimatizovaných pokojích s možností jedné přistýlky, telefonem, SAT TV, ledničkou, trezorem, vlastním sociálním zařízením s fénem a balkonem. Možnost ubytováni v suitech nebo v rodinných pokojích (1 místnost oddělená dveřmi).

Vybavení

Součástí komplexu je hlavní budova a 16 vilek, hlavní restaurace Magico, 3 á la carte restaurace (italská, řecká, latinskoamerická), Zázračný bar, Tropic bar, bar u bazénu a disco bar, otevřené divadlo, diskotéka, dětské hřiště a kadeřnictví. Hosté mají k dispozici plavecký, relaxační a dětský bazén, saunu, sport v areálu hotelu (4 tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, šipky) a na pláži sportovní aktivity (vodní pólo, windsurfing, vodní lyže, banán). V hotelu působí mezinárodní animační tým, který zabezpečuje aktivity volného času pro děti a mládež v mini klubu a v junior klubu a večerní animace pro dospělé. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži a u bazénu jsou poskytovány bezplatně.

Stravování

Ultra All Inclusive - jídlo je servírované formou bufetu - snídaně, pozdní snídaně, oběd, odpolední káva a čaj s koláči a zmrzlinou, večeře, pozdní večeře - malé občerstvení, nealkoholické a kvalitní místní a některé zahraniční alkoholické nápoje jsou podávané 24 hodin denně.

Náš názor

Exkluzivní dovolená pro celou rodinu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Rhodos

25°C Skoro jasno

×