800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Kolymbie

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Ostrov Rhodos je známý svou výrobou keramiky. Člověk musí pečlivě vybírat, aby měl pěkný kus, výrobky jsou i poněkud drahé, ale je to ruční výroba, takže to se cení.

Autor: Veronika Vodseďálková , navštíveno 9/2011 Celý zážitek

Restaurace

Řecko, Rhodos, Kolymbia
9. srpen 2013

Ráda bych doporučila jednu malou restauraci v letovisku Kolymbia. Pan majitel mluví i česky :) Neumí úplně dokonale, ale popovídá si s vámi. Prý mluví hodně jazyky, protože chce, aby byl zákazník spokojený. Restauraci najdete, když půjdete od hotelu Kolymbia Sky směrem od pláže a na první křižovatce se dáte doprava a po pár metrech je tato restaurace. Nemůžete jí minout. Vřele doporučuju. Dali jsme si gyros a byl nezapomenutelný!! Koktejly míchá opravdu poctivě a má i příznivé ceny :)

Autor: Veronika Vodseďálková , navštíveno 9/2011 Celý zážitek

Na Rhodosu jsme byli na začátku září. Přesto tam samozřejmě bylo strašné vedro a to i přes noc, takže si nedovedu moc dobře představit, že bychom fungovali bez klimatizace! Hotel byl dobře zařízený, měl i speciální síť proti hmyzu.

Autor: Veronika Vodseďálková , navštíveno 9/2011 Celý zážitek

pevnost

Vřele doporučuji se podívat do hlavní města Rhodos. Nejen do krásného přístavu, pevnosti, ale dá se tam i koupat. Moře je neuvěřitelně křišťálové a jsou tam i velké vlny pro gurmány :))

Autor: Veronika Vodseďálková , navštíveno 9/2011 Celý zážitek

Doporučuji navštívit turistickou atrakci Údolí motýlů. Nečekejte na cestě nějakou zábavnou atrakci, je to čistě procházka údolím, které je obsypané motýly. Pokud se nebudete moc hýbat, tak si na vás budou i sedat :)

Autor: Veronika Vodseďálková , navštíveno 9/2011 Celý zážitek

Tsambika

Řecko, Rhodos, Kolymbia
8. srpen 2013
výhled

Velice doporučuji počkat si na východ slunce na hoře Tsambika. Vidíte jak nad hladinou širého moře vystupuje slunce na oblohu. Je to nádhera! Podle pověstí tam chodily dívky a ženy, které nemohly otěhotnět, pomodlit se do malé kapličky.Opravdu ten výhled stojí za to :)

Autor: Veronika Vodseďálková , navštíveno 9/2011 Celý zážitek

Prima dovolená

Řecko, Rhodos, Kolymbia
15. červen 2010

Letos od 21.5. do 1.6. jsme prožili krásných 11 dní
na řeckém ostrově Rhodos-Kolymbia hotel Niriides Beach.Ubytování,strava,bazén,pláže vše bez připomínek.Především chceme pochválit vzornou obsluhu v hotelové jídelně. I když preferujeme dovolenou vždy na novém místě, rádi bychom se na Rhodos někdy vrátili.

Autor: Dana a Zdeněk Křivánkovi , navštíveno 6/2010 Celý zážitek

Hotelový bazén s barem uprostřed bazénu

Nádherný hotel, neskutečné příjemný personál (servírky Slovenky), ale animační program pouze pro Německé hosty, což bylo velké zklamání. Nikdo nás na toto předem neupozornil a pro děti téměř nic. Sousední hotel Irene Palace byl v oblasti animačních programů 1000x bohatší a pro děti program nezapomenutelný. Strava ultra all inclusive byla jedna báseň :-) .

Autor: Martina Nagyová (41 let), navštíveno 1/2010 Celý zážitek

mimozemšťan

Řecko, Rhodos, Kolymbia
12. duben 2009

Manžel si byl v noci zaplavat v bazénu. Koukne směrěm k dětskýmu a tam se vznáší zelený mimozemšťan. Kouká jako blázen. Vyleze z vody, jde směrem k němu. A tam v dětském bazénu plave nafukovací zelená lochneska, zespodu osvícená.Dodnes ho mrzí, že to byla jen ta hračka.

Autor: Zdeňka Hermannová (47 let), navštíveno 11/2007 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-9 z 9
×