800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KOLYMBIA BAY - pokoje 2+1

Hodnocení:
6,7
z 10 na základě 3 recenzí
Menší hotelový areál sestávající z hlavní budovy, kde najdeme hotelové zázemí, a dvou vedlejších budov s hotelovými pokoji je situován nedaleko velké kolymbijské zátoky ve vzdálenosti cca 550 metrů od centra střediska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší hotelový areál sestávající z hlavní budovy, kde najdeme hotelové zázemí, a dvou vedlejších budov s hotelovými pokoji je situován nedaleko velké kolymbijské zátoky ve vzdálenosti cca 550 metrů od centra střediska.

Ubytování

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky a rodinné pokoje. Pokoje jsou zařízeny standardním nábytkem, mají koupelnu s vanou nebo sprchou, WC, vysoušeč vlasů, TV, rádio, telefon, menší terasu nebo balkon, lednici (na vyžádání za poplatek) a centrálně řízenou klimatizaci (v provozu v období 15.6. – 15.9.2006 za poplatek cca 6,5 EUR/den – platí se na recepci v hotelu). Trezory k jsou k dispozici na recepci za poplatek. Všechny rodinné pokoje jsou umístěny v suterénu (terásky pod úrovní země) a skládají se ze dvou místností oddělených tenkou zdí.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí a barem (část baru uvnitř budovy, část na venkovní terase), menší restaurace s terasou/balkonem, obchod se suvenýry a drogérií, menší bazén se sladkou vodou a dětskou částí (slunečníky a lehátka jsou u bazénu k dispozici zdarma), snack bar u bazénu.

Stravování

Stravování je zajištěno formou all inclusive. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu (výběr ze tří druhů salátů a dvou až tří teplých chodů, ovoce a zelenina dle sezónní nabídky), lehké občerstvení během dne (sušenky, sýrové a uzeninové koláčky, případně malé pizzy), nealkoholické a alkoholické nápoje domácí (řecké) výroby a zmrzlinu pro děti. Snídaně je podávána v době od 07.00 hod. do 09.30 hod., obědy od 12.30 hod. do 14.00 hod. a večeře od 19.00 hod. do 21.00 hod. Nápoje jsou podávány od 10.00 hod. do 19.00 hod. Nealkoholické nápoje, pivo a víno jsou také podávány k obědu a večeři. Lehké občerstvení je podáváno od 15.00 do 17.00 hod.

Sport a zábava

Kulečník a stolní tenis (za poplatek). Možnost vodních sportů na pláži (za poplatek).

Pláž

Oblázková pláž je od hotelu vzdálena cca 150 metrů. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Tipy

- výhodná poloha nedaleko pláže - stravování formou all inclusive - k dispozici rodinné pokoje - All inclusive pro dítě zdarma!

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Recenze

9
4. říjen 2010 / Šárka Lišková

Pochvala animačnímu teamu a obsluze

Chtěla bych vyslovit pochvalu animačnímu teamu ( Štěpán + Vendulka, obzvlášť ) a obsluze jak v…

Celá recenze >
2
10. srpen 2010 / Helena Hájková

Rhodos ano - hotel Kolymbia bay NIKDY

Naprosté zklamání za nemalé peníze a zkažený žaludek k tomu. Pokoj musíte v den odjezdu vyklidit…

Celá recenze >
9
29. červenec 2009 / Kateřina Faltýnková

Skvělá a nádherná dovolená!!!!!

Byli jsme letos již podruhé, takže opravdu vřele doporučuji, skvělé i pro rodiny s malými…

Celá recenze >

Počasí

Rhodos

22°C Skoro jasno

×