800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMARYLIS

Pěkná vilka je umístěna v klidném prostředí zahrady jen pár metrů od písčito-oblázkové pláže. Vilka společně s vilkou Amarylis Sun a vilkou majitele vytváří harmonický celek. Vilky jsou dostatečně vzdálené od místní komunikace, mají vlastní parkoviště a prostor s příjemným posezením. Vilky jsou oploceny a mají upravenou zahradu a cestu na pláž lemovanou květinami. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Centrum letoviska s obchody a tavernami je vzdáleno cca 3 minuty chůze.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

pěkná vilka je umístěna v klidném prostředí zahrady jen pár metrů od písčito-oblázkové pláže. Vilka společně s vilkou Amarylis Sun a vilkou majitele vytváří harmonický celek. Vilky jsou dostatečně vzdálené od místní komunikace, mají vlastní parkoviště a prostor s příjemným posezením. Vilky jsou oploceny a mají upravenou zahradu a cestu na pláž lemovanou květinami. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Centrum letoviska s obchody a tavernami je vzdáleno cca 3 minuty chůze.

Vzdálenosti

od pláže: cca 95 m.
od centra: cca 150 m.

Ubytování

studia mají dveřmi oddělenou ložnici (2 lůžka) od malé kuchyňky s menším gaučem, který může posloužit jako 3. lůžko. Studia mají zastíněné prostorné balkóny, ze kterých je v 1. patře omezený boční výhled na moře, v přízemí pak výhled do zeleně. Studia jsou vybavena sprchou, WC, malou kuchyňkou (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), varnou konvicí, TV a klimatizací.

Informace o ubytování

2 - 3 lůžka
bez stravování - možnost dokoupení stravování

Hodnocení

kvalitní ubytování za velmi příjemnou cenu. Velkou výhodou je klimatizace zdarma a poloha v klidném prostředí velmi blízko krásné písčito-oblázkové pláže na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos.

Příplatky

snídaně: 150 Kč/osoba/den
večeře: 320 Kč/osoba/den
1lůžkové studio 400 Kč/noc

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m
Nákupní možnosti: 95 m

Počasí

Rhodos

23°C Skoro jasno

×