800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMONTEMAR LINDOS SUNNY VILLAS

již rezervován 34 x

Hodnocení:
9
z 10 na základě 1 recenze
Komplex hotelového areálu Montemar se skládá z přízemních a jednopodlažních budov a bungalovů. Je vystavěn v mírném svahu v zeleni. Ve vzdálenosti cca 150 m od recepce najdeme menší centrum s několika obchůdky a restauracemi. Samotné středisko Lardos je pak od hotelu vzdáleno cca 2 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex hotelového areálu Montemar se skládá z přízemních a jednopodlažních budov a bungalovů. Je vystavěn v mírném svahu v zeleni. Ve vzdálenosti cca 150 m od recepce najdeme menší centrum s několika obchůdky a restauracemi. Samotné středisko Lardos je pak od hotelu vzdáleno cca 2 km.

Ubytování

Montemar Sunny Villas: Hotelovou část Montemar Sunny Villas tvoří 86 bungalovů umístěných podél uliček v zeleni. Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou s neoddělenou sprchou, WC, klimatizací (v provozu od června do září), TV, lednicí a menší nebo společnou terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci. Pokoje jsou situované v klidnější části areálu cca 350 m od pláže. Montemar Beach: Hotelovou část Montemar Beach tvoří jednopodlažní budovy a bungalovy s menším balkonem nebo terasou. Montemar Beach se nachází přímo v centru dění u pláže (nejvzdálenější pokoje pak cca 150 m od pláže), od které je dělí pouze bazén a restaurace. Vybavení standardních pokojů je totožné jako u pokojů Montemar Sunny Villas (rozdílný je pouze typ vybavení a nábytku).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí je umístěna v hlavní budově areálu. V rámci celého komplexu, který je rozdělen místní silnicí, jsou k dispozici celkem 2 bazény, 1 dětské brouzdaliště, 3 dětská hřiště, lobby bar, několik barů u bazénů a 3 restaurace.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, drobné zákusky během dne, alkoholické nápoje místních značek, nealkoholické nápoje a zmrzlinu.

Sport a zábava

V programu all inclusive je zahrnuto: stolní tenis, minigolf, tenis, hřiště na malý fotbal, plážový volejbal, gymnastika a aerobic. Hotel pořádá zábavní a animační programy, disko večery, divadelní představení či řecké večery s živou hudbou. Za poplatek možnost vodních sportů na pláži - vodní lyže, šlapadla, kanoe a masáže.

Pláž

Písečná pláž s oblázky se nachází přímo u hotelového komplexu, cca 350 m od našich pokojů v Montemar Sunny Villas (přístup přes hotelový areál a méně frekventovanou komunikaci). Montemar Beach dělí od pláže pouze bazén a restaurace. K dispozici jsou lehátka a slunečníky (zdarma u hotelu, na vedlejší pláži za poplatek), příjemný stín zajistí také pás vzrostlých stromů.

Tipy

- služby all inclusive - klimatizované pokoje - nádherná pláž - All inclusive pro dítě zdarma!

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Recenze

9
13. září 2008 / Nikka Eger

zatím nejhezčí dovolená

pro nás zatím ta nejhezčí dovolená. Byli jsme tam s ročním děckem a bylo to naprosto skvělí...…

Celá recenze >

Počasí

Rhodos

24°C Skoro jasno

×