800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STEFOS

V jednom z nejhezčích míst v Řecku, ve městečku Lindos, jsme pro vás našli ubytování, které zaujme snad každého romantika. Na upatí kopce, na kterém se pyšně tyčí místní akropole, je skryté městečko plné bílých domků s úzkými uličkami, které se klikatí až k moři. Daleko od ruchu civilizace si tady musí každý připadat jako z jiného světa. Přes den sem přijíždějí turisté s celého ostrova, aby vyšplhali na akropoli a mohli shlédnout překrásné scenérie celého Lindu. Večer se pak uličky zaplní, z místních barů se ozývá hudba, z taveren voní řecké dobroty a prodavači nabízejí své zboží přímo na ulici. Pod městečkem je několik krásných písečných zátok, kde můžete jen tak relaxovat či u okolních skal prozkoumat se šnorchlem místní podmořský svět. Ubytování je postavené v typickém místním stylu, tedy pokoje se vstupem do společné uzavřené terasy bez balkónu, přesně tak, jak tady žíjí místní obyvatelé. Apartmá pro 4 osoby v patře zase nabízí fantastický výhled na moře. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají neobvyklá místa k prožití své dovolené.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V jednom z nejhezčích míst v Řecku, ve městečku Lindos, jsme pro vás našli ubytování, které zaujme snad každého romantika. Na upatí kopce, na kterém se pyšně tyčí místní akropole, je skryté městečko plné bílých domků s úzkými uličkami, které se klikatí až k moři. Daleko od ruchu civilizace si tady musí každý připadat jako z jiného světa. Přes den sem přijíždějí turisté z celého ostrova, aby vyšplhali na akropoli a mohli shlédnout překrásné scenérie celého Lindu. Večer se pak uličky zaplní, z místních barů se ozývá hudba, z taveren voní řecké dobroty a prodavači nabízejí své zboží přímo na ulici. Pod městečkem je několik krásných písečných zátok, kde můžete jen tak relaxovat či u okolních skal prozkoumat se šnorchlem místní podmořský svět. Ubytování je postavené v typickém místním stylu, tedy pokoje se vstupem do společné uzavřené terasy bez balkónu, přesně tak, jak tady žíjí místní obyvatelé. Apartmá pro 4 osoby v patře zase nabízí fantastický výhled na moře. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají neobvyklá místa k prožití své dovolené.

Vybavení

- 400 m od pláže - blízko centra Lindu - noční život - romantické večery v ojedinělém místě

Ubytování

Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout s dvouvařičem a základním vybavením, lednice a společná prostorná terasa se stolem a židlemi. Apartmán má 2 ložnice pro 4 osoby a balkon s výhledem na moře. Na místě lze připlatit klimatizaci. 3 studia, 1 apartmán se 2 ložnicemi, 1 patro.

Stravování

vlastní, v Lindu je mnoho taveren nabízejících skvělé místní speciality.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Rhodos

19°C Jasno

×