800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA AMPHITHEATRE

již rezervován 60 x

Hodnocení:
6,3
z 10 na základě 7 recenzí
V jednom z nejhezčích míst v Řecku, ve městečku Lindos, jsme pro vás našli ubytování, které zaujme snad každého romantika. Na upatí kopce, na kterém se pyšně tyčí místní akropole, je skryté městečko plné bílých domků s úzkými uličkami, které se klikatí až k moři. Daleko od ruchu civilizace si tady musí každý připadat jako z jiného světa. Přes den sem přijíždějí turisté s celého ostrova, aby vyšplhali na akropoli a mohli shlédnout překrásné scenérie celého Lindu. Večer se pak uličky zaplní, z místních barů se ozývá hudba, z taveren voní řecké dobroty a prodavači nabízejí své zboží přímo na ulici. Pod městečkem je několik krásných písečných zátok, kde můžete jen tak relaxovat či u okolních skal prozkoumat se šnorchlem místní podmořský svět. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají neobvyklá místa k prožití své dovolené.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

V jednom z nejhezčích míst v Řecku, ve městečku Lindos, jsme pro vás našli ubytování, které zaujme snad každého romantika. Na upatí kopce, na kterém se pyšně tyčí místní akropole, je skryté městečko plné bílých domků s úzkými uličkami, které se klikatí až k moři. Daleko od ruchu civilizace si tady musí každý připadat jako z jiného světa. Přes den sem přijíždějí turisté z celého ostrova, aby vyšplhali na akropoli a mohli shlédnout překrásné scenérie celého Lindu. Večer se pak uličky zaplní, z místních barů se ozývá hudba, z taveren voní řecké dobroty a prodavači nabízejí své zboží přímo na ulici. Pod městečkem je několik krásných písečných zátok, kde můžete jen tak relaxovat či u okolních skal prozkoumat se šnorchlem místní podmořský svět. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají k prožití své dovolené neobvyklá místa.

Vybavení hotelu

300 m od písečné a 200 m od oblázkové pláže blízko centra Lindu noční život romantické večery v ojedinělém místě vodní sporty na pláži za poplatek možnost golfu cca 30 km od studií

Vybavení pokoje

dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout se základním vybavením, klimatizace za poplatek 7 Eur/den, lednice, varná konvice, balkon nebo terasa. Apartmán nemá balkon ani terasu. Možnost 1-2 přistýlek.

Stravování

vlastní, v centru najdete desítky různých restaurací.

Další údaje

3 studia a 3 apartmány Úklid: 6x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Recenze

2
14. červenec 2012 / Eliška Broumová

Studia "Amfiteatr"

Mínusový! Kvůli čistotě studií a neustálému nočnímu obtěžování dětí.

Celá recenze >
9
7. červen 2012 / Bohumil ZELINKA

Hodnocení pobytu

Projel jsem toho v Řecku a po ostrovech už dost,ale zde jsem se cítil velmi dobře.Nad námi…

Celá recenze >
5
7. září 2011 / Patricie Vítová

STUDIA AMPHITHEATRE

Ubytování průměrné,žádné novodobé vybavení, na přistýlce v místnosti s lednicí lépe nespat,a…

Celá recenze >

Počasí

Rhodos

20°C Jasno

×