800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMELENOS apartmány

  • Klidná část starého města Lindos

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Stylová studia a apartmány Melenos Apartments se nacházejí v klidné části starého města Lindos, nejatraktivnějšího městečka ostrova se starobylou akropolí a dechberoucími výhledy, přibližně 50 kilometrů od města Rhodos. Poblíž najdete malebný malý přístav Saint Paul s nádhernou klidnou pláží.

Ubytování

Studia pro 2 osoby mají obývací ložnici s tradičními zděnými postelemi, kuchyňský kout, koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, TV, wifi, trezor.
Apartmány pro 2 - 4 osoby formou mezonetu mají obývací ložnici s tradičními zděnými postelemi, 2 lůžka v patře a 2 lůžka v přízemí, kuchyňský kout, koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, TV, wifi, trezor

Vybavení

Společný soukromý slunný dvorek s příjemným venkovním posezením, parkoviště 50 metrů od hotelu, možnost využití hotelových restaurací v sesterském hotelu Melenos Lindos vzdáleném asi 5 minut chůze. Přístup k Wi-Fi.

Stravování

Bez stravování.

Pláž a bazény

Dvě menší pláže 150 metrů od hotelu, hlavní pláž s nabídkou vodních sportů 10 minut chůze, slunečníky a lehátka za poplatek, možnost zapůjčení plážových osušek za poplatek.

Sport a zábava

Na hlavní pláži vodní sporty za poplatek.

Náš názor

Melenos Apartments jsou postavené v tradičním ostrovním stylu, nabízí přívětivou rodinnou atmosféru.

Počasí

Rhodos

22°C Jasno

×