800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MELENOS LINDOS

Hotel Melenos Lindos se rozkládá na klidném místě v srdci městečka Lindos, pod Akropolí a nad překrásným písečným zálivem s úchvatným výhledem na moře. Město Lindos je zapsané v UNESCO jako kulturní památka a je do něj zákaz vjezdu motorovým vozidlům, proto zůstává klidným a panenským místem stranou od hluku. Parkování je možné poblíž hlavního náměstí, v dosahu pěšky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se rozkládá na klidném místě v srdci městečka Lindos, pod Akropolí a nad překrásným písečným zálivem s úchvatným výhledem na moře. Město Lindos je zapsané v UNESCO jako kulturní památka a je do něj zákaz vjezdu motorovým vozidlům, proto zůstává klidným a panenským místem stranou od hluku. Parkování je možné poblíž hlavního náměstí, v dosahu pěšky.

Pokoje

Celkem 12 pokojů, z nichž každý z nich je jiný, vybavený komfortně, v tradičním stylu a luxusu. V pokoji je koupelna se sprchou a WC (včetně kosmetiky zn. Korres), kosmetické zrcadlo, plážové osušky, DVD a CD, vysoušeč vlasů, koupací plášť, SAT-TV, minibar, bezpečnostní schránka, klimatizace, internetové připojení, výhled nebo částečný výhled na moře. Některé pokoje mají navíc terasu nebo verandu.

Stravování

Se snídaní.

www.melenoslindos.com

Popis

Elegantní tradiční hotel s přátelským a velmi komfortním servisem je v naprosté harmonii se starověkým městem Lindos. Ideální místo pro náročné zákazníky, kteří ocení hotelový šarm a četné exponáty z různých období, které dávají hotelu zvláštní kouzlo. V hotelu je recepce, vstupní hala, knihovna, WIFI připojení na internet, čistírna, obchůdek s novinami a časopisy, mobilní telefon pro každého hosta po příjezdu pro spojení zdarma s hotelem v kteroukoliv dobu. Dále je zde restaurace á la carte s vynikající kuchyní a úchvatným výhledem na moře a zahradní salonek a kaple.

Sport a zábava

Na pláži za poplatek možnost vodních sportů. V bezprostřední blízkosti hotelu je spousta obchůdků, barů a útulných taveren.

Počasí

Rhodos

18°C Jasno

×