800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUN BEACH LINDOS

  • Nachází se přímo u písečné pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýeky jsou vybaveny klimatizací (15.6. - 15.9., od 16.9. - 7 Euro/pokoj/den), vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, fénem, ledničkou a terasou. Rodinné pokoje pro max. 3 dospělé a 1 dítě nebo 2 dospělé a 2 děti s klimatizací (15.6. - 15.9., od 16.9. - 7 Euro/pokoj/den), vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, fénem, ledničkou a terasou. Dětská postýlka na vyžádání v obou typech pokojů zdarma.

Vybavení

Recepce, restaurace/snack bar, plážový bar (za poplatek) , bazén , dětský bazén , lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma , dětské hřiště , minimarket, parkoviště, WiFi (za poplatek).

Stravování

Program light all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře v restauraci, lehké občerstvení v průběhu dne v časech určených hotelem. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů 10:00 – 22:00.

Pláž

Přímo u hotelu, Písčitá pláž s lehátky a slunečníky zdarma, amfiteátrem pro večerní zábavy a plážovým barem přímo u hotelu. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Tenis , plážový volejbal, boccia, biliard , večerní program s vystoupeními v amfiteátru na pláži , vodní sporty na pláži (za poplatek).

Možnosti ubytování

Počasí

Rhodos

10°C Skoro jasno