800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RHODOS BEACH (GARDEN VIEW)

Oblíbený hotel střední kategorie se nachází na východním pobřeží ostrova, v hlavním městě Rhodos, nedaleko Starého města. V okolí jsou obchody, restaurace a kavárny. 12 km od letiště, 1 km od přístavu Mandraki, zhruba 10-15 minut chůze od centra Starého města.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Oblíbený hotel střední kategorie se nachází na západním pobřeží ostrova, v hlavním městě Rhodos, nedaleko Starého města. V okolí jsou obchody, restaurace a kavárny. 12 km od letiště, 1 km od přístavu Mandraki, zhruba 10-15 minut chůze od centra Starého města.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, minimarket, TV místnost, restaurace, snack bar u bazénu, bazén, dětský bazén, sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma, internet a tenisový kurt v hotelu Belvedere Beach. Vodní sporty na pláži.

Vybavení pokoje

Standardně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), klimatizaci (1.7.-25.9.), SAT/TV, telefon s přímou volbou, rádio, ledničku, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu s výhledem do zahrady. Maximální obsazenost: 2 dospělé osoby s 1 dítětem nebo 3 dospělé osoby.

Pláž a plážový servis

Hotel se nachází 50 m od pláže, od které je oddělen pouze pobřežní komunikací, pod kterou vede podzemní pasáž. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Sport a Fitness

Bazén, tenisový kurt v hotelu Belvedere Beach. Vodní sporty na pláži.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost doobjednání polopenze. Na večeře se dochází do sousedního hotelu Belvedere Beach, ve kterém se 3x týdně konají zábavné večery (řecký večer, karaoke, tanec).

Pro děti

Dětský bazén.

Počasí

Rhodos

16°C Polojasno