800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SPIRIT OF THE KNIGHTS

Hotel Spirit Of The Knights se nachází v nejvyšší části historického a starobylého města Rhodos. Centrum města Rhodos je vzdáleno cca 600 m. Pláž je vzdálena cca 800 m. Letiště je vzdáleno cca 17 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v nejvyšší části historického a starobylého města Rhodos. Centrum města Rhodos je vzdáleno cca 600 m. Pláž je vzdálena cca 800 m. Letiště je vzdáleno cca 17 km.

Pokoje

Každý pokoj je jiný a zvláštní svou architekturou. Pokoje mají vitráže oken, kamenné oblouky a mramorové podlahy. Jsou velmi stylové a velmi pohodlně zařízené. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, telefon, TV, wifi připojení a bezpečnostní schránku. Typy pokojů naleznete v platném ceníku S 1.1.

Stravování

Bohaté snídaňové menu.

www.rhodesluxuryhotel.com

Popis

Hotel má jedinečnou architekturu, je oázou romantiky, klidu a skládá se pouze ze 6 elegantních pokojů. Je umístěn v krásné zahradě s lehátky a s dostatkem prostoru pro soukromí. Svým hostům nabízí recepci, internetové připojení, knihovnu, venkovní jaccuzi a dobře zásobený bar.

Sport a zábava

Přímo v hotelu můžete využít whirlpool. Starobylé město nabízí spoustu restaurací, barů a obchůdků. Jeho tajemná zákoutí svádí nejen k romantickým procházkám.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 17 km

Počasí

Rhodos

22°C Jasno

×