800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SYLVIA

  • V blízkosi pláž, taverny i historické památky
  • Na pláži nabídka vodních sportů

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Sylvia Hotel se nachází v hlavním městě stejnojmeného ostrova Rhodos. Jen pár desítek metrů od hotelu spatříte Staré město, které je opevněné mohutnými středověkými hradbami. Cca 800 metrů od hotelu se nachází známý přístav Mandraki, který je vhodný k večerním procházkám, V hlavním městě můžete kromě návštěv restaurací, taveren, kaváren a obchodů vidět i historické vykopávky, muzea a můžete načerpat místní odpočinkovou atmosféru. Letiště je vzdáleno cca 20 km.

Vybavení hotelu

Rekonstruovaný hotel disponuje 42 pokoji, 24 hodinovou recepcí, lobby barem, parkovištěm a prostorem pro snídaně.

Vybavení pokoje

Hosté si mohou vybrat z ubytování v dvoulůžkových pokojích nebo v jednolůžkových pokojích. Vybavení: koupelna se sociálním zařízením, trezor, klimatizace, telefon, vysoušeč vlasů, minichladnička, rychlovarná konvice, satelitní TV, Wi- Fi připojení, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Pláž a plážový servis

Hotel se nachází cca 300 metrů od písečné zátoky (bez plážového servisu). Turisty velmi oblíbená a známá pláž Eliieje vzdálena cca 2 km. Tato pláž nabízí koupání v obou mořích. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek. Na pláži je možnost zakoupení alkoholický, nealkoholických nápojů a drobného občerstvení.

Sport a zábava

Na pláži je mopžnost využití vodních sporů, vodní atrakce nebo využití služeb potápěcích centrech.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 15 km
vzdálenost od Letiště: 17 km

Počasí

Rhodos

25°C Jasno

×