800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANTUAN - MATINA

Příjemná jednopatrová vilka leží nedaleko starého přístavu v městečku Stegna mimo přímý dosah komunikace. Vilka je oplocená a obklopuje ji udržovaná zahrada plná květin a subtropického ovoce. Krásnou písčito-oblázkovou pláž máte na dohled, je to skutečně pár kroků.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

příjemná jednopatrová vilka leží nedaleko starého přístavu v městečku Stegna mimo přímý dosah komunikace. Vilka je oplocená a obklopuje ji udržovaná zahrada plná květin a subtropického ovoce. Krásnou písčito-oblázkovou pláž máte na dohled, je to skutečně jen pár kroků.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování

Ubytování

prostorná studia skýtají dostatek soukromí, protože balkóny jednotlivých studií jsou uzavřeny. Prostorná dvoulůžková studia, kde si můžete vyžádat přistýlku (pro dítě do 12 let), jsou v prvním patře a zvýšeném přízemí. Zde jsou také třílůžková studia s manželskou postelí a jedním lůžkem. Největší předností tohoto ubytování je okouzlující výhled na moře. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), varnou konvicí, klimatizací (za příplatek) a wi-fi (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Shrnutí

velmi příjemné ubytování v krásném prostředí nedaleko pláže, kde oceníte výborné služby majitelky.

Vzdálenosti

od pláže: cca 95 m. od centra letoviska Stegna: cca 200 m.

Příplatky

1lůžkové studio: od 600 Kč/noc klimatizace: cca 8 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Počasí

Rhodos

22°C Jasno

×