800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROSMARI

Hotel Rosmari se rozkládá v typické řecké vesničce Archangelos a je vynikajícím výchozím bodem pro všechny, kteří chtějí poznávat krásy ostrova Rhodos. Na pláž Stegna je to cca 3 km a na jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově Tsambika je to cca 10 minut jízdy autem. Ve vesničce Archangelos lze objevovat a obdivovat její přírodní krásu, produkci oleje, vinice a veškeré aktivity typického agrokulturního místa. Do města Rhodos je to cca 30 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se rozkládá v typické řecké vesničce Archangelos a je vynikajícím výchozím bodem pro všechny, kteří chtějí poznávat krásy ostrova Rhodos. Na pláž Stegna je to cca 3 km a na jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově Tsambika je to cca 10 minut jízdy autem. Ve vesničce Archangelos lze objevovat a obdivovat její přírodní krásu, produkci oleje, vinice a veškeré aktivity typického agrokulturního místa. Do města Rhodos je to cca 30 km.

Pokoje

Jednoduché, ale čisté a útulné pokoje s klimatizací (za poplatek), koupelnou se sprchou a WC a balkonem.

Stravování

Se snídaní formou bufetu, částečně s domácími produkty.

Popis

Majitelé velmi vyhledávaného rodinného hotýlku vám umožní se stát takřka částí řecké rodiny po dobu celé vaší dovolené. K dispozici je příjemná zahrada, terasa s barem a hala s recepcí (možnost pronájmu bezpečnostní schránky), SAT-TV koutek a místnost na snídaně s terasou.

Sport a zábava

Obchůdky, taverny a bary přímo ve vesničce Archangelos. Na pláži Stegna možnost vodních sportů.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 30 km

Počasí

Rhodos

27°C Skoro jasno

×