800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AQUA DORA RESORT

  • Krásný hotel přímo na oblázkovo-písečné pláži
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Sladkovodní bazén se 4 skluzavkami
  • Bohatá nabídka wellness procedur

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Krásný hotel přímo na pláži. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Sladkovodní bazén se 4 skluzavkami.

Poloha

restaurace, bary a možnosti pro nakupování cca 500 m (letovisko Tholos), letovisko Theologos cca 1,5 km a město Rhodos cca 18 km. Letiště cca 7 km.

Pláž

přímo na oblázkovo-písečné pláži (modrá vlajka) s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Osušky na kauci (cca 10 €/osuška).

Vybavení

390 pokojů rozdělených do 5 podlaží. K vybavení patří loby s recepcí, trezory k pronajmutí, výtahy, místnost se satelitní TV, hlavní restaurace, řecká taverna, a-la-carte restaurace, bar a obchod. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, 4 vodní skluzavky (2 pro dospělé a 2 pro děti), opalovací terasa a snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci (cca 10 €/osuška).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A/E1A/E2A/E3A): disponují malou chladničkou, centrální klimatizací (15.6.-30.9.), satelitní TV s plochou obrazovkou, telefonem, vanou, WC a balkonem na stranu do zahrady. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů (A2B/A3B/E2B/E3B) s výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje superior (A2G/A3G): stejné jako A2A, navíc vana s vířivkou, strana do zahrady. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů superior (A2C/A3C/E2C/E3C) s výhledem na moře. Joker pokoje (A2S/A3S/E2S/E3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Rodinné pokoje (A2E/A3E/A4E): 1 místnost s palandou, balkon na stranu do zahrady, jinak jako A2A. Možnost rezervace rodinných pokojů (A2D/A3D/A4D): s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2E. Mezonety (A2F/A3F/A4F/A5F/E2F/E3F/E4F/E5F): 1 větší místnost, 1 koupelna, individuální klimatizace, jinak jako A2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 11.00 h. K hlavní pokrmům nealkoholické nápoje, voda, točené pivo a víno. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, snacky (mimo dobu podávání obědů a večeří) a zmrzlina od 10.00 do 23.00 h. Odpoledne káva, čaj a zákusky. Možnost večeře v a-la-carte restauraci (nutná rezervace). Řecká taverna. Na večeře požadováno vhodné oblečení (pánové dlouhé kalhoty, nejsou povoleny košile/trika bez rukávů, krátký rukáv povolen).

Sport/aktivity

plážový volejbal, stolní tenis. Mezinárodní denní a a večerní animační program. Za poplatek: biliár a vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v lobby a okolí recepce (zdarma).

Wellness

za poplatek: spa centrum s masážemi a saunou.

Děti

miniklub (od 4 do 12 let), samostatný dětský bazén, 2 vodní skluzavky, dětské hřiště. Dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Info

místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Rhodos

19°C Jasno

×