800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FILOXENIA

Velmi pěkná studia se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Rhodos na okraji nového letoviska Theologos s příjemnou tradiční atmosférou, kde najdete obchůdky, bary, restaurace a taverny.Pláž je vzdálena cca 300m od vily. Pěkná pláž s výběrem vodních sportů je vzdálená cca 300m.Lehátka a slunečníky na pláži jsou za příplatek.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex studií a apartmánů s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází na západním pobřeží ostrova, nedaleko centra klidného letoviska Theologos. V okolí se nachází obchody, restaurace a taverny, několik krásných pláží a známé Údolí motýlů. Přímo před komplexem je umístěna autobusová zastávka pro snadné spojení s blízkými rybářskými vesničkami nebo starobylými památkami. POLOHA HOTELU: hlavní město Rhodos cca 19 km, letiště cca 5 km

Vybavení Hotelu

K vybavení v areálu patří: recepce, možnost Wi-fi připojení, restaurace s venkovním posezením, bar, 2 venkovní bazény, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Vybavení pokoje

Studia a apartmány s kapacitou až 5 lůžek, vlastní koupelna, WC, kuchyňský kout, lednice, klimatizace (za poplatek), bezpečnostní schránka (za poplatek), balkón nebo terasa

Pláž a plážový servis

Písečná pláž se nachází cca 300 m od komplexu. Plážový servis za poplatek. Ideální místo pro windsurfing a kite surfing (za poplatek)

Sport a Fitness

minigolf, šachy

Stravování

Vlastní. Možnost stravování v místní taverně nebo v restauracích v okolí komplexu.

Pro děti

Dětské hřiště, dětský bazén

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 19 km
Letiště: 5 km

Počasí

Rhodos

20°C Jasno