800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DORYSSA BAY - bungalovy

Rozsáhlý hotelový komplex je situován cca 1 km od městečka Pythagorion, v blízkosti letiště (letiště má pouze denní provoz).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rozsáhlý hotelový komplex je situován cca 1 km od městečka Pythagorion, v blízkosti letiště (letiště má pouze denní provoz).

Ubytování

Individuálně klimatizované hotelové pokoje jsou vybaveny telefonem, ledničkou, SAT/TV, mají koupelnu + WC a balkon nebo terasu. K dispozici jsou i plážové ručníky. Pokoje v bungalovech v řecké vesničce mají navíc kuchyňský kout.

Vybavení

Komplex tvoří hlavní budova a prázdninová vesnička postavená ve stylu tradiční řecké vesnice včetně řemeslnických dílen, pece na chleba, lisovny vína, kostela. Hotel má recepci, restauraci s terasou, bary, kavárnu, minimarket, kongresovou místnost, tavernu, snack-bar, prodejnu suvenýrů, kadeřnictví, zlatnictví, směnárnu, TV místnost, divadlo, bazén se sladkou vodou a skluzavkou, vířivka, tenis, plážový volejbal, minifotbal. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma. Hotel zajišťuje animační programy pro děti i dospělé, příležitostně i řecké večery.
Služby za poplatek: internet, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, minigolf, sauna, fi tness, masáže.
Pro děti: dětské hřiště, dětský bazén, animační programy.

Stravování

Polopenze. Snídaně: bufetové Večeře: bufetové.

Pláž

Přímo u oblázkovo-písčité pláže.

Náš názor

Služby hotelu jsou velmi kvalitní a hotel opakovaně obdržel ocenění jako jeden ze sta nejlepších hotelů v Evropě. Zvláštností hotelu je také jeho výjimečná poloha přímo v sousedství antických vykopávek.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Samos

25°C Jasno

×