800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HYDRELE BEACH

  • Jedna z nejkrásnějších pláží ostrova Potokaki
  • Pozvolný vstup do moře

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Přátelský hotel leží nedaleko malebného přístavu Pythagorion. V centru městečka Pythagorion, které je vzdáleno cca 2 km od hotelu, je spousta restaurací, taveren, kaváren a nákupních možností. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 4 km.

Pláž

Hotel se nachází přímo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, na pláži Potokaki. Vzdálenost hotelu od pláže je cca 40 m, cesta vede přes místní komunikaci. Vstup do moře je pozvolný a písčito-oblázkový. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek, plážové osušky na vratnou zálohu (cca 10 EUR). 

Pokoje

Standardně zařízené pokoje mají klimatizaci (v provozu 15.6.–15.9.), koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek), miniledničku (zrma) a balkon. 

Stravování

All Inclusive.

 

www.hydrelebeach.com

Popis

Hotel, vystavěn v tradičním ostrovním architektonickém stylu, se skládá z hlavní budovy a několika přilehlých budov rozmístěných v zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, dvě restaurace, tři bary, nákupní galerie a kadeřnictví. V areálu hotelu se nachází bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti a vířivka. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek (cca 6 EUR/set).

Internet

Wi-Fi připojení je k dispozici ve všech veřejných prostorech hotelu, včetně pokojů, zdarma. Internetový koutek za poplatek (cca 4 EUR/hodina).

Sport a zábava

Hotel 1x týdně pořádá řecký večer. Přímo v hotelu si můžete zdarma zahrát šipky nebo si zacvičit ve fitness centru. Stolní tenis je na vratnou zálohu. Za poplatek dále můžete využít služeb lázeňského centra, včetně sauny, parní lázně a masáží. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub.

Vysvětlivky ke stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00–10.00), oběd a večeře (19.00–21.00) formou bufetu. Dopolední snack zahrnující koláčky a sladkosti (11.00–12.00), odpolední snack, pizza a sendviče (16.00–18.00). Zmrzlina pro děti v určité hodiny během dne v baru u bazénu. Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (10.00–23.00).

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
vzdálenost od Letiště: 2 km
Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Samos

22°C Jasno

×