800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION DIONYSOS

"Rodinný penzion je ideální volbou pro všechny, kdo mají rádi pláž i centrum s promenádou blízko svého ubytování. Nachází se cca 5 minut chůze od romantického náměstí, 100 m od pláže, a cca 6 km od města Pythagorion (pravidelné spojení místními autobusy). "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rodinný penzion je ideální volbou pro všechny, kdo mají rádi pláž i centrum s promenádou blízko svého ubytování. Nachází se cca 5 minut chůze od romantického náměstí, 100 m od pláže, a cca 6 km od města Pythagorion (pravidelné spojení místními autobusy).

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností přistýlky, a apartmány pro čtyřčlennou rodinu jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC), kuchyňským koutem (vařič, lednička, základní nádobí), TV, sejfem (za poplatek), klimatizací (za poplatek 5 EUR/den), balkonem či terasou.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení snídaní a večeří v blízkém hotelu Venetia, nebo v okolních tavernách a restauracích.

Pláž

Penzion se nachází cca 100mod oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka za poplatek.Možnost využití i dalších menších oblázkových pláží v romantických zátokách, které nabízejí soukromí a lemují pobřeží za Ireonem a tvoří tzv. divoké pobřeží.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Samos

21°C Jasno

×