800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA CHRYS MARIE

Ireon se nachází přímo na jižním pobřeží ostrova. Východním směrem se táhne až k oblázkovo-písečná pláž v letovisku Pythagorion, které je vzdálené cca 6km. Směrem na západ pouhých 200 m od vesničky začínají divoké skalnaté pobřeží s množstvím romantických zátok a pláží. Vstup do moře je všude pozvolný. Pobřežní promenáda s útulnými kavárnami, tavernami, řadou obchůdků dokresluje atmosféru tohoto romantického letoviska. Rozhodně neváhejte a odpočiňte si v klidném prostředí studií Chrys Marie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Ireon se nachází přímo na jižním pobřeží ostrova. Východním směrem se táhne až k oblázkovo-písečné pláži v letovisku Pythagorion, které je vzdálené cca 6km. Směrem na západ pouhých 200 m od vesničky začínají divoká skalnatá pobřeží s množstvím romantických zátok a pláží. Vstup do moře je všude pozvolný. Pobřežní promenáda s útulnými kavárnami, tavernami, řadou obchůdků dokresluje atmosféru tohoto romantického letoviska. Rozhodně neváhejte a odpočiňte si v klidném prostředí studií Chrys Marie.

Vybavení hotelu

200 m od oblázkové pláže v klidné části letoviska Ireon klimatizace u některých studií za příplatek na místě

Vybavení pokoje

dvoulůžková studia - koupelna se sprchou a WC, kuchyňka se základním vybavením, lednice, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky

Stravování

vlastní - možnost stravování v místních tavernách

Další údaje

1 dvoupatrová budova Úklid: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně

Počasí

Samos

20°C Jasno

×