800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIO FAROS

"Příjemná rodinná studia se nacházejí v městečku Ireon, které láká tradiční řeckou atmosférou, rybářskými tavernami, blízkými antickými památkami a malými plážemi, které nabízí soukromí. Studia se nacházejí cca 80m od pláže a blízko centra s obchůdky a romantickou promenádou kolem moře. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemná rodinná studia se nacházejí v městečku Ireon, které láká tradiční řeckou atmosférou, rybářskými tavernami, blízkými antickými památkami a malými plážemi, které nabízí soukromí. Studia se nacházejí cca 80m od pláže a blízko centra s obchůdky a romantickou promenádou kolem moře.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena koupelnou (sprcha, WC), kuchyňským koutem (vařič, lednička, základní nádobí), TV, sejfem (za poplatek), klimatizací (za poplatek 5 EUR/den), balkonem či terasou.

Stravování

Vlastní.Možnost dokoupení snídaní v malé restauraci, která je součástí apartmánového domu. Dále možnost polopenze v blízkém hotelu Venetia (stravování si můžete dokoupit u delegáta), nebo vlastního stravování v okolních tavernách.

Pláž

Hlavní písečno-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50m od studií. Slunečníky a lehátka za poplatek. Možnost využití i dalších menších oblázkových pláží v romantických zátokách, které nabízejí soukromí a lemují pobřeží za Ireonem a tvoří tzv. divoké pobřeží.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Samos

26°C Jasno

×