800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PLATANAKI

Nové moderní vilky stojí ve svahu nad pláží Platanaki. Na pláž se dostanete velmi rychle jen za pár minut, projdete-li zahradou a pak použijete schodiště. První možnost stravování je na pláži. Další taverna je na pláži Kerveli, vzdálené asi 15 minut chůze. Tam je také i malý obchod.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nové moderní vilky stojí ve svahu nad pláží Platanaki. Na pláž se dostanete velmi rychle jen za pár minut (projdete zahradou a pak použijete schodiště). První možnost stravování je na pláži. Další taverna je na pláži Kerveli, vzdálené asi 15 minut chůze. Tam je také i malý obchod.

Informace o ubytování

2-5 lůžek bez stravování

Ubytování

vilka Orange: v prvním patře je apartmán s krásným prostorným balkónem, odkud je nádherný výhled na moře. V přízemí je apartmán s velkou terasou, odkud je také výhled na moře. Oba apartmány mají vlastní vchod a mohou se pronajímat i samostatně. Apartmány mají jednu ložnici s manželským lůžkem, obývací kuchyň (včetně ledničky, elektrického vařiče, základního nádobí a kávovaru), kde je rozkládací gauč (pro jednoho dospělého nebo dvě děti), sprchu, WC, klimatizaci, TV/SAT, žehličku a fén. vilka Green: vilka má dvě ložnice, první ložnice má manželskou postel a druhá ložnice má dvě lůžka. V obývací kuchyni je rozkládací gauč (pro jedno dítě do 10 let). Ve vile je dobře vybavená kuchyň (včetně ledničky, elektrického vařiče, základního nádobí a kávovaru), prostorná koupelna se sprchou, WC, klimatizace, TV/SAT, žehlička a fén. Z velké prostorné terasy je nádherný výhled na moře. vilka Yellow: vilka má jednu ložnici s manželskou postelí a obývací část s rozkládacím gaučem (pro jednoho dospělého nebo dvě děti). Ve vilce je dobře vybavená kuchyň (včetně ledničky, elektrického vařiče, základního nádobí a kávovaru), koupelna se sprchou, WC, klimatizace, TV/SAT, žehlička a fén. Z prostorné terasy je krásný výhled na moře.

Shrnutí

doporučujeme všem, kteří milují život v přírodě a rádi objevují nová místa. Je to kouzelné místo, kde si budete moci užívat krásného koupání a zároveň v pronajatém dopravním prostředku objevovat zajímavé okolí s dalšími krásnými plážemi a blízkými kláštery. Velkou výhodou je značná dávka soukromí.

Vzdálenosti

od pláže: cca 100 m.

Příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Počasí

Samos

14°C Skoro jasno

×