800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PLATANAKI

Nové moderní vilky stojí ve svahu nad pláží Platanaki. Na pláž se dostanete velmi rychle jen za pár minut, projdete-li zahradou a pak použijete schodiště. První možnost stravování je na pláži. Další taverna je na pláži Kerveli, vzdálené asi 15 minut chůze. Tam je také i malý obchod.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

nové moderní vilky stojí ve svahu nad pláží Platanaki. Na pláž se dostanete velmi rychle jen za pár minut (projdete zahradou a pak použijete schodiště). První možnost stravování je na pláži. Další taverna je na pláži Kerveli, vzdálené asi 15 minut chůze. Tam je také i malý obchod.

Informace o ubytování

2-5 lůžek bez stravování

Ubytování

vilka Orange: v prvním patře je apartmán s krásným prostorným balkónem, odkud je nádherný výhled na moře. V přízemí je apartmán s velkou terasou, odkud je také výhled na moře. Oba apartmány mají vlastní vchod a mohou se pronajímat i samostatně. Apartmány mají jednu ložnici s manželským lůžkem, obývací kuchyň (včetně ledničky, elektrického vařiče, základního nádobí a kávovaru), kde je rozkládací gauč (pro jednoho dospělého nebo dvě děti), sprchu, WC, klimatizaci, TV/SAT, žehličku a fén. vilka Green: vilka má dvě ložnice, první ložnice má manželskou postel a druhá ložnice má dvě lůžka. V obývací kuchyni je rozkládací gauč (pro jedno dítě do 10 let). Ve vile je dobře vybavená kuchyň (včetně ledničky, elektrického vařiče, základního nádobí a kávovaru), prostorná koupelna se sprchou, WC, klimatizace, TV/SAT, žehlička a fén. Z velké prostorné terasy je nádherný výhled na moře. vilka Yellow: vilka má jednu ložnici s manželskou postelí a obývací část s rozkládacím gaučem (pro jednoho dospělého nebo dvě děti). Ve vilce je dobře vybavená kuchyň (včetně ledničky, elektrického vařiče, základního nádobí a kávovaru), koupelna se sprchou, WC, klimatizace, TV/SAT, žehlička a fén. Z prostorné terasy je krásný výhled na moře.

Shrnutí

doporučujeme všem, kteří milují život v přírodě a rádi objevují nová místa. Je to kouzelné místo, kde si budete moci užívat krásného koupání a zároveň v pronajatém dopravním prostředku objevovat zajímavé okolí s dalšími krásnými plážemi a blízkými kláštery. Velkou výhodou je značná dávka soukromí.

Vzdálenosti

od pláže: cca 100 m.

Příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Možnosti ubytování

Počasí

Samos

16°C Slabý déšť