Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Kokkari

ALEKOS

  Poloha a popis

  Poloha

  penzion je situován v klidném prostředí uprostřed krásné zahrady v západní části městečka Kokkari. Na pláž se dostanete asi za 5 minut, do centra městečka do 15 minut. Poblíž je škola windsurfingu a dalších vodních sportů.

  Informace o ubytování

  2-5 lůžek bez stravování - možnost dokoupení snídaní

  Ubytování

  Alekos má dvě budovy. V první budově ve zvýšeném přízemí jsou apartmány, které mají jednu ložnici se dvěma lůžky a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (dvě lůžka). Studia jsou ve druhém patře, jsou prostorná a z balkónů je krásný výhled na hory a do zeleně. Mají dvě lůžka a rozkládací gauč. Ve druhém patře druhé budovy jsou dva krásné apartmány se dvěma ložnicemi - první ložnice má manželskou postel, druhá ložnice jedno lůžko. V obývací části je rozkládací gauč (pro dvě osoby). Balkóny směřují k moři, ale přes zeleň je výhled značně omezený. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (u studií za příplatek, u apartmánů v ceně) a sejfem (za příplatek).

  Shrnutí

  příjemné ubytování v klidném prostředí ostrova Samos, v přírodě, se starostlivými majiteli. Doporučujeme i pro milovníky vodních sportů.

  Vzdálenosti

  od pláže: cca 120 m. od centra Kokkari: cca 500 m. od nejbližší taverny: cca 100 m. od nejbližšího obchodu: cca 200 m.

  Příplatky

  snídaně: 170 Kč/soba/den sejf: cca 1,5 EUR/den (platba na místě) klimatizace: cca 6 EUR/osoba/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

  Počasí