800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CHRISTINA

Malý komorní pension stojí přímo na oblázkové pláži nedaleko centra města Kokkari. Před domem je možné si pronajmout lehátka a slunečníky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

malý komorní pension stojí přímo na oblázkové pláži nedaleko centra města Kokkari. Před domem je možné si pronajmout lehátka a slunečníky.

Informace o ubytování

2 lůžka snídaně - možnost dokoupení večeří (taverna Kokoras)

Ubytování

menší velmi příjemně vybavené pokoje jsou ve zvýšeném přízemí a prvním patře s krásným výhledem na moře. Bezprostřední blízkost moře a šumění vln vytváří neopakovatelnou atmosféru. Hosté tohoto malého hotýlku mohou využít velké terasy v prvním patře nebo v přízemí přímo na pláži. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV, ledničkou, sejfem (za příplatek), klimatizací (za příplatek) a balkónem.

Stravování

mírně rozšířená kontinentální snídaně.

Shrnutí

ta nejlepší poloha jakou si můžete představit činí toto jednoduché ubytování velmi atraktivním. Velkou předností je krásný výhled na moře a přátelská atmosféra.

Vzdálenosti

od pláže: cca 10 m. od centra Kokkari: cca 180 m.

Příplatky

1lůžkové studio: 500 Kč/noc večeře: 330 Kč/osoba/den klimatizace: cca: 5 Eur/den sejf: cca1,5 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 180 m

Počasí

Samos

26°C Jasno

×