800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JASU HELLO

Studia a apartmány rodinného typu leží přibližně 26 km od letiště, v klidnější části centra letoviska Kokkari a cca 100 m od oblázkové pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Studia a apartmány rodinného typu leží přibližně 26 km od letiště, v klidnější části centra letoviska Kokkari a cca 100 m od oblázkové pláže.

Ubytování

Jednoduše, ale vkusně zařízená studia a apartmány s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV, Wi-Fi (zdarma), kuchyňským koutem se základním vybavením (vařič a varná konvice) a chladničkou (zdarma). V apartmánech možnost až dvou přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělí.

Vybavení

Malý rodinný hotel s krásnou květinovou výzdobou, malou recepcí, trezorem v recepci (zdarma), Wi-Fi v recepci (zdarma), TV koutkem, kavárničkou a příjemným personálem.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Krásná oblázková pláž se nachází cca 100 m od studií. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Náš názor

Příjemná rodinná studia Jasu Hello Vás vítají v jedné z nejkrásnějších částí ostrova, přímo v malebné, původně rybářské vesničce Kokkari. Snoubí se zde krásy přírody s řeckou tradicí, výtečnou kuchyní v místních tavernách a barech a krásnými plážemi s průzračnou vodou. Vhodné pro milovníky typického Řecka.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 26 km

Počasí

Samos

24°C Jasno

×