800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARIA II

Malá vilka stojí v mírném svahu a je doslova vklíněna mezi ostatní domky v tiché uličce poblíž starého centra. Celá je doslova obrostlá květinami. Na nejbližší pláž chráněnou před větrem a do centra městečka Kokkari se dostanete snadno po schodech, které vedou středem starého města přímo k pobřežní promenádě s tavernami a bary.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

malá vilka stojí v mírném svahu a je doslova vklíněna mezi ostatní domky v tiché uličce poblíž starého centra. Celá je doslova obrostlá květinami. Na nejbližší pláž chráněnou před větrem a do centra městečka Kokkari se dostanete snadno po schodech, které vedou středem starého města přímo k pobřežní promenádě s tavernami a bary.

Informace o ubytování

2 lůžka bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Kokoras)

Ubytování

příjemné studio v prvním patře má manželskou postel. Je vzdušné a z užšího dlouhého balkónu je výhled na moře a hory přes střechy starého města Kokkari. Studio je vybaveno sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a stropním ventilátorem.

Shrnutí

ubytování v romantickém prostředí starého města Kokkari, kde lze pozorovat život místních obyvatel, s dobrým dosahem pláží a centra starého města.

Vzdálenosti

od pláže: cca 190 m. od centra Kokkari: cca 140 m.

Příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc večeře: 330 Kč/osoba/den dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 140 m

Počasí

Samos

15°C Jasno

×