800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARIN

Dům Marin leží v klidném prostředí uprostřed zahrad. Hned v sousedství je dům majitelů. Na oblázkovou pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty. Nákupní možnosti a taverny jsou také velmi blízko. Starobylé centrum městečka Kokkari je v dosahu asi 5 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

dům stojí v klidném prostředí uprostřed zahrad. Hned v sousedství je dům majitelů. Na oblázkovou pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty. Nákupní možnosti a taverny jsou také velmi blízko. Starobylé centrum městečka Kokkari je v dosahu asi 5 minut.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování

Ubytování

standardně zařízená dvoulůžková nebo třílůžková studia jsou v prvním patře a jedno studio je ve zvýšeném přízemí. Prostorné apartmány jsou ve zvýšeném přízemí nebo prvním patře a mají jednu ložnici a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (až dvě pohodlná lůžka)i. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), kávovarem a klimatizací (za příplatek). Balkóny směřují do okolní zástavby a do zahrad. Dětská postýlka je na vyžádání.

Shrnutí

jednoduchá, ale účelně vybavená studia a pěkné prostorné apartmány se snadným dosahem pláže a centra městečka Kokkari budou vyhovovat všem, kteří mají rádi klidné prostředí.

Vzdálenosti

od pláže: cca 90 m. od starého centra Kokkari: cca 300 m.

Příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Počasí

Samos

18°C Skoro jasno

×