800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PRINCESSA

Hotelový komplex se nachází cca 2 km od města Pythagorion. Pokoje jsou situovány v hlavní budově a několika menších přilehlých budovách. Okolí hotelu je velmi klidné, hotel leží na mírném svahu s nádherným panoramatickým výhledem na zálivy a okolí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Písčito-oblázková pláž v malém zálivu leží přímo pod hotelovým areálem cca 200 m od recepce. Oblázkové dno střídané kamenitými úseky. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Poloha

Hotelový areál v klidném prostředí, sestávající z hlavní hotelové budovy a několika dalších dvoupatrových budov, je zasazen do svahu nad mořem cca 2 km od Pythagorionu.

Sport a zábava

Stolní tenis, kulečník, vodní sporty na pláži (vše za poplatek).

Stravování

Rozšířené kontinentální snídaně podávané formou bufetu.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, bar, restaurace s terasou, TV kout, bazén s terasou na opalování – k dispozici jsou slunečníky a lehátka zdarma, bar u bazénu, taverna a minimarket na pláži.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, centrální klimatizací (v provozu pouze v určitých hodinách v červenci a srpnu), televizí a balkonem nebo terasou. Trezor je k dispozici na recepci za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 6 km

Počasí

Samos

15°C Polojasno

×