800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SIRENES BEACH

"Hotelový areál skládájící se z hlavní budovy, pěti bloků v zahradě a dalších dvou budov přímo na pláži, se nachází v klidné části střediska Mykali (Psili Ammos). Dlouhá a široká oblázková pláž s pozvolným vstupem do čistého moře je k dosažení přes málo frekventovanou silnici; zde je možné provozovat plážový volejbal. Hotelovým autobusem můžete cestovat do hlavního města (obvykle v pondělí, ve středu a pátek – cca 3 x denně) nebo do Pythagorionu (obvykle v úterý, čtvrtek a sobotu – cca 3x denně). Místa v autobuse je třeba rezervovat den předem v hotelové recepci. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový areál skládájící se z hlavní budovy, pěti bloků v zahradě a dalších dvou budov přímo na pláži, se nachází v klidné části střediska Mykali (Psili Ammos). Dlouhá a široká oblázková pláž s pozvolným vstupem do čistého moře je k dosažení přes málo frekventovanou silnici; zde je možné provozovat plážový volejbal. Hotelovým autobusem můžete cestovat do hlavního města (obvykle v pondělí, ve středu a pátek – cca 3 x denně) nebo do Pythagorionu (obvykle v úterý, čtvrtek a sobotu – cca 3x denně). Místa v autobuse je třeba rezervovat den předem v hotelové recepci.

Ubytování

V hotelu je celkem 100 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, kde jsou tři pevná lůžka a jedna přistýlka nebo dvě pevná lůžka a dvě přistýlky – tyto pokoje se nachází v přízemí hotelu). Dále jsou zde propojené pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo jen sprchovým koutem, WC, klimatizací (v provozu v červenci a v srpnu v určitých časových intervalech), telefonem, TV se satelitním příjmem, rádiem, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na bazén, hory nebo na moře. Trezor na recepci (za poplatek cca 1,50€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, obchůdek se suvenýry, internetový koutek (za poplatek cca 2€/30 minut), vnitřní a venkovní restaurace s terasou s pěkným výhledem, vnitřní bar, venkovní bar & coctail bar, snackbar a kavárna s TV se satelitním příjmem u bazénu, taverna na pláži, velkovní divadlo pro animační programy, velká zahrada, parkoviště.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně i večeře – bufet.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 5€/set/den). Hřiště na basket, tenis, minifotbal (zdarma, za poplatek je pronájem míče a raket s míčky – cca 5€/osoba/hodina). Kulečník (za poplatek cca 6€/hodina), stolní tenis (za poplatek cca 4€/hodina). Hotel pro své hosty pořádá obvykle zábavní akce a večery.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Samos

21°C Jasno