800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANTHEMIS

Apartmánový komplex situovaný v kopci s unikátním výhledem do krajiny a na azurově modré moře se nachází přibližně 15 km od letiště, asi 1,5 km od města Samos a od hlavního přístavu a cca 200 m od písečnooblázkové pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Příjemné ubytování na klidném místě s vhodnou polohou pro relaxování s výhledy na moře, ale zároveň i dost blízko hlavního města, které nabízí poznání všech druhů zábavy, navštívení typických řeckých restaurací, zkoumání historických památek a mnoho dalšího. Doporučujeme nenáročným klientům, kteří ocení blízkost hlavního města.

Pláž

Písečnooblázková pláž se nachází cca 200 m od komplexu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha

Apartmánový komplex situovaný v kopci, s unikátním výhledem do krajiny a na azurově modré moře, se nachází přibližně 15 km od letiště, asi 1,5 km od města Samos a od hlavního přístavu a cca 200 m od písečnooblázkové pláže.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení servírovaných snídaní.

Ubytování

Apartmány s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), kuchyňským koutem se základním vybavením a chladničkou. Možnost až dvou přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělí.

Vybavení

Komplex apartmánů v zahradě má k dispozici recepci, Wi-Fi v recepci (zdarma), trezor v recepci (za poplatek), restauraci, bar s celodenní nabídkou nápojů a občerstvení, bazén s oddělenou dětskou částí (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), sprchy u bazénu a dětské hřiště.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 15 km
Památky: přímo u hotelu

Počasí

Samos

25°C Jasno

×