800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL A STUDIA VOTSALAKIA

již rezervován 24 x

Ve středisku Votsalakia, na jihozápadním pobřeží, pod nejvyšší horou ostrova Kerkis. Hotel je obklopen zahradou a od pláže oddělen pouze silnicí. Hotelová taverna se nachází přímo u pláže a je z ní pěkný výhled na celou zátoku. Přímo v okolí hotelu najdete další taverny, obchody a bary, zastávka autobusu nedaleko.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

v letovisku Votsalakia, na jihozápadním pobřeží, pod nejvyšší horou ostrova Kerkis. Hotel je obklopen zahradou a od oblázkovo-písčité pláže je oddělen pouze silnicí (vzdálenost asi 20 m). Hotelová taverna se nachází přímo u pláže a je z ní pěkný výhled na celou zátoku. Přímo v okolí hotelu najdete další taverny, obchody a bary, zastávka autobusu nedaleko.

Vybavení

hotelový komplex má hlavní budovu a několik menších 1patrových budov, vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu. V hlavní sezóně hotel příležitostně pořádá řecké večery.

Služby za poplatek

klimatizace, dětská postýlka, trezor na recepci, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži za poplatek na místě.

Ubytování

2lůžkové pokoje s 1–2 přistýlkami mají koupelnu se sprchou/WC, TV, ledničku, balkon nebo terasu. 2lůžková studia s možností 1 přistýlky mají navíc kuchyňský kout se základním vybavením.

Pro děti

dětská část bazénu.

Náš názor

Rodinný hotel v krásném přírodním prostředí u pláže v oblíbeném letovisku.

Strava

Snídaně:kontinentální, formou studeného bufetu
Večeře:servírované v hotelové taverně

Počasí

Samos

16°C Jasno

×