800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySTELLA - apartman

Areál umístěný na klidnějším místě, na začátku střediska Votsalakia, přes silnici od pláže, pozvolný oblázkový vstup do moře. 100 m obchod, 100 m zastávka autobusu, 500 m restaurace.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

areál umístěný na klidnějším místě, na začátku střediska Votsalakia, přes silnici od pláže, pozvolný oblázkový vstup do moře. 100 m obchod, 100 m zastávka autobusu, 500 m restaurace.

Ubytování

apartmány s jednou oddělenou ložnicí se 2 lůžky a obytnou kuchyní s rozkládacím lůžkem, kuchyňka se základním vybavením, koupelna se sprchou/ WC, TV, lednička, trezor bez příplatku, balkon či terasa. Mezonety mají dole obytnou kuchyňku s rozkládacím lůžkem, schůdky nahoru, kde jsou v otevřené ložnici další 2 lůžka a oddělenou ložnici se 2 lůžky a balkonem nebo terasou.

Vybavení

velmi pěkný komplex apartmánů a mezonetů situovaných v několika jedno patrových budovách. Komplex má bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu. Služby za poplatek: klimatizace, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě. Pro děti: dětská postýlka, dětská část bazénu.

Stravování

bez stravy

Pláž

80 m od oblázkovo-písčité pláže

Náš názor

Pěkné ubytování pro rodinnou dovolenou. Mezonety umožňují ubytovat až 6 dospělých osob.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Samos

23°C Jasno

×