800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VOTSALAKIA - studia

ve středisku Votsalakia, na jihozápadním pobřeží, pod nejvyšší horou ostrova Kerkis. Hotel je obklopen zahradou a od pláže oddělen pouze silnicí. Hotelová taverna se nachází přímo u pláže a je z ní pěkný výhled na celou zátoku. Přímo v okolí hotelu najdete další taverny, obchody a bary, zastávka autobusu nedaleko.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Studia v zahradě se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Samos ve vesnici Votsalakia, kde naleznete množství obchůdků, kaváren, vyhlášených řeckých taveren a restaurací s tak oblíbenou řeckou kuchyní. Vesnice Votsalakia je turisty vyhledávaná hlavně pro svou 2 km dlouhou pláž, která patří k nejhezčím na ostrově. Studia jsou vzdálena 40 km od letiště a jsou vzdálena cca 30 m od písečnooblázkové pláže.

Ubytování

Studia s balkonem, terasou nebo předzahrádkou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (v červenci a srpnu zdarma) a jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním vybavením (nádobí, varná konvice, vařič), chladničkou a trezorem (za poplatek).

Vybavení

Studia jsou situovaný v udržované zahradě s malou recepcí.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

2 km dlouhá písečnooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 30 m od studií, pouze přes místní pobřežní komunikaci. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Náš názor

Oblíbená vilka se studii v zahradě blízko pláže i centra.

Počasí

Samos

16°C Jasno

×