800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MEDITERRANEAN ROYAL

  • Kombinace aktivní dovolené a odpočinku
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Možnost dokoupení programu all inclusive
  • Písečná pláž v blízkosti

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

pěkný hotel postavený ve stylu kykladské architektury se nachází v klidné východní části ostrova mezi letovisky Monolithos a Kamari, nedaleko dlouhé písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Tento hotel patří pod hotelový komplex Mediterranean Beach, se kterým sousedí (cca 150 m). Zastávka místního autobusu cca 300 m. Vzdálenost od živého turistického střediska Kamari cca 3 km, Fira cca 8 km, letiště jen 2 km.

Ubytování

klimatizované pokoje jsou vybavené koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, telefonem, hudebním kanálem, SAT/TV, minibarem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace, pool-bar, bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Služby za poplatek: dětská postýlka, trezor na recepci, fi tness centrum, masáže, gymnastika, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, internet, hotelový minibus do Kamari a Firy (z hotelu Mediterranean Beach). Pro děti: dětský bazén, dětské hřiště.

1

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze Snídaně: bufetové (v hotelu Medirerranean Beach) Večeře: bufetové (v hotelu Mediterranean Beach) za příplatek

Pláž

180 m od písčito-oblázkové pláže

Náš názor

Hotelový areál v kykladském stylu. Jeho poloha a služby vám umožní strávit pohodovou dovolenou s relaxací u bazénu nebo na nedaleké pláži. Za zábavou, nákupy nebo rušnějším večerním životem se můžete vydat vlastní dopravou do známého živého turistického letoviska Kamari.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 9 km
vzdálenost od Letiště: 3 km

Počasí

Santorini

22°C Skoro jasno

×