800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ODYSSEAS ART

  • Písečná pláž s černým pískem cca 100 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Tento malý a příjemný hotel se nachází pouhých 100 m od černé písečné pláže, a to v letovisku Perivolos. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 10 km. Příjemnou procházkou (cca 800 m) se dostanete do vedlejšího letoviska Perrisa, kde naleznete množství obchůdků, restaurací a taveren.

Vybavení hotelu

Hotel je vybaven: - recepce a místnost na zavazadla - venkovní bazén s Jacuzzi - bar u bazénu (zde se nachází televize) - prostor pro snídaně u bazénu - stolní tenis - knihovna - Wi-Fi (zdarma) - čistírna (za poplatek)

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj s terasou (22 m2) - klimatizace (stálá teplota) možnost zapnutí / vypnutí - LED TV - malá lednička - fén - koupelna se sprchovým koutem - manželská postel nebo oddělené postele (zděné) - trezor (za poplatek) - terasa s venkovním nábytkem - Wi-Fi (zdarma) Dětská postýlka na vyžádání (zdarma). Dvoulůžkový pokoj s balkónem (22 m2) - klimatizace (stálá teplota) možnost zapnutí / vypnutí - LED TV - malá lednička - fén - koupelna se sprchovým koutem - manželská postel nebo oddělené postele (zděné) - trezor (za poplatek) - balkón s venkovním nábytkem - Wi-Fi (zdarma) V pokoji není možnost dětské postýlky nebo přistýlky. Mezonety pro 2 nebo 3 osoby (32 m2) - klimatizace (stálá teplota) možnost zapnutí / vypnutí - LED TV - malá lednička - fén - koupelna se sprchovým koutem - manželská postel nebo oddělené postele (zděné) - obývací pokoj kde se nachází přistýlka - trezor (za poplatek) - balkón s venkovním nábytkem - Wi-Fi (zdarma) Dětská postýlka na vyžádání (zdarma). Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

Snídaně.

Pláž a plážový servis

Pláž s černým vulkanickým pískem je od hotelu vzdálena 100 m. Pláž má každoročně ocenění Modré vlajky za čistotu vody. Možnost vodních sportů na pláži. Lehátka na pláži jsou zdarma a slunečníky za poplatek.

Pro děti

Dětská postýlka na vyžádání (zdarma) - neplatí pro typ pokoje Dvoulůžkový pokoj s balkónem.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži.

Služby za poplatek

Trezor, čistírna, vodní sporty na pláži, slunečníky na pláži.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m
vzdálenost od Letiště: 10 km
Nákupní možnosti: 800 m

Počasí

Santorini

15°C Jasno

×