800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CALDERA´S DOLPHIN

  • Nachází se na útesu obce Megalochori.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

alderas Dolphin Suites se nachází na útesu obce Megalochori. Nabízí panoramatický výhled na Santorini Caldera, sopku a západ slunce. Megalochori patří mezi jednu z tradičních vesnic ostrova se strmými uličkami a typickými bílými domky. Najdete zde tradiční taverny, kde můžete ochutnat místní speciality.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje 24 hodinovou recepcí, restaurací (otevřena od 12:30-22:30), terasou s bazénem a slunečníky, barem u bazénu (otevřen od 11:00- 23:00), parkoviště (zdarma), Wi-Fi připojení ve všech prostorách hotelu a Spa. Hotel také nabízí klientům možnost využít bezplatný shuttle bus na pláž Perissa nebo do hlavní města Fira.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí hostům ubytování v 13ti krásných pokojích. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, telefon, vysoušeč vlasů, kávový a čajový set, koupelna se sociálním zařízením, balkon nebo terasa. Superior pokoje jsou umístěny ve vyšším patře. Jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, kuchyňkou s mini ledničkou, klimatizací, telefonem, vysoušečem vlasů, kávový a čajový set. Junior pokoje mají dvě místnosti. Jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, kuchyňkou s mini ledničkou, klimatizací, TV, telefonem, vysoušečem vlasů, kávovým a čajovým setem a balkonem. Pokoj se dvěma ložnicemi jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, kuchyňkou s mini ledničkou, klimatizací, TV, telefonem, vysoušečem vlasů, kávovým a čajovým setem a balkonem.

Stravování

Snídaně.

Pláž a plážový servis

Červená pláž je vzdálena cca 3 km. V okolí se také nachází pláž Perivolos.

Služby v ceně

Lehátka a slunečníky u bazénu.

Služby za poplatek

Spa služby, Wi-Fi připojení. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 7 km

Počasí

Santorini

24°C Polojasno

×