800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ASTRA SUITE

Hotel Astra Suites, který se usadil na sopečných útesech v Imerovigli. Nabízí dechberoucí panoramatický výhled na tajemné kaldery, spící sopku a nekonečné modré Egejské moře, lázně a bazén s terasou s lehátky. Astra Suites je uveden v Top 25 Hotels of the World, podle volby TripAdvisor jako nejromantičtější hotel. Hotel Astra je vzdálený 2 km od města Fira a 10 km od letiště Santorini i od přístavu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel Astra Suites, který se usadil na sopečných útesech v Imerovigli. Nabízí dechberoucí panoramatický výhled na tajemné kaldery, spící sopku a nekonečné modré Egejské moře, lázně a bazén s terasou s lehátky. Astra Suites je uveden v Top 25 Hotels of the World, podle volby TripAdvisor jako nejromantičtější hotel. Hotel Astra je vzdálený 2 km od města Fira a 10 km od letiště Santorini i od přístavu.

Ubytování

všechna apartmá mají verandu s nádherným výhledem Pokoje jsou vyzdobené uměleckými díly a vybavené postelemi s nebesy, kuchyňkou a minibarem a obývacím prostorem s pohovkou, klimatizací, trezor SAT TV, CD / DVD přehrávač a koupelnou s vysoušečem vlasů a luxusními toaletními potřebami. V několika apartmá je k dispozici také vířivka nebo relaxační bazének.

Vybavení

v hotelu je 24 hodinová recepce, směnárna, restaurace s kreativní řeckou kuchyni, bar u bazénu. Zdarma jsou k dispozici osušky na pláž i k bazénu. Využívat můžete také kabelové i bezdrátové připojení k internetu a v recepci si lze půjčit notebook.

Stravování

v hotelu Astra Suites si snídani objednanou podle jídelníčku můžete nechat donést na svůj balkon nebo si na ní pochutnat u bazénu.

Sport a zábava

úžasný bazén, wellness centrum s vířivkou, parní saunou a prostorem vyhrazeným pro masáže.

Pláž

jedny z nejskvělejších pláží na světě, s barevným pískem a oblázky, v odstínech červené a bílé blízko Akrotiri, černé a šedé pláže v Kamari, Monolithos, Perissa a Perivolos.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
vzdálenost od Letiště: 10 km

Počasí

Santorini

19°C Jasno

×